reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

Tak sobie myślę że te torty są pyszne i jedzenie ich nie pomoże mi schudnąć. A tak swoją drogą Dziewczyny czy macie jakiś patent na schudnięcie?
To znaczy ile np. trzeba ćwiczyć i jak dziennie żeby to miało sens... Jakoś ciężko mi to idzie ... ech
 
reklama
bredzekek ja przechodziłam kopenhaska i efekt jest super choć dieta ciężka.... a teraz to tak zdrowo sobe jem i ćwiczyć zaczełam jakiś 40-60 minut dziennie....A jak mój mężczyzna wróci za 2 tygidnie to planuje biegać nad rzeką.....
 
Cichoooo tu...........:-:)-:)-:)-:)-( Zima wróciała.... ale na spacerki wychodzić trzeba:tak:
Dziewczyny gdzie jesteście? Jak dzieciaczki? Zdrowe? Co u Was?
 
jeszcze raz dziękuję wszystkim za "tortowe namiary" :-) chyba wybierzemy tę cukiernię na Roosevelta, bo przynajmniej wiem gdzie jest :-D a i wiele osób ją sobie chwali :-)
z nowości: Szymek dzisiaj puścił się fotela i zrobił sam kilka kroków! :-) wcześniej nie potrafił nawet stać bez trzymania się czegoś a tu w jednej chwili okazuje się że sam ustoi i do tego stawia kroki :-) moja zdolna bestia :-) ale te dzieciaki rosną :-)
 
jeszcze raz dziękuję wszystkim za "tortowe namiary" :-) chyba wybierzemy tę cukiernię na Roosevelta, bo przynajmniej wiem gdzie jest :-D a i wiele osób ją sobie chwali :-)
z nowości: Szymek dzisiaj puścił się fotela i zrobił sam kilka kroków! :-) wcześniej nie potrafił nawet stać bez trzymania się czegoś a tu w jednej chwili okazuje się że sam ustoi i do tego stawia kroki :-) moja zdolna bestia :-) ale te dzieciaki rosną :-)

Gratuluję pierwszych kroczków!. Mój Bobo już sam się puszcza i przechodzi kilkanaście kroków, faktycznie coś czuję że w dwa tygodnie od piewszych kroków ruszy sam.
Zastanawiam się nad obuwiem. Możecie mi poradzić jakie kupić pierwsze buty, jaka firma. A już super byłoby gdybyście powiedziały w jakim miejscu w Pile można zakupić butki

Pozdrawiam

Miłego łikendu
 
Bredzelek tak sie składa ze ja Julce kozaczki zimowe i adidaski wiosenne kupiłam w CCC... w Tesco. Super wybór, a ceny nie sa wygórownie. Zwracam uwage by miały sztywny zapiętek i sięgały za kostke, i miały w srodku taką wypukłość zapobiegającą płaskostopiu. Pamietajcie ze jak dziecko zacznie stawiac pierwsze kroki trzeba isc z nim do ortopedy, zeby sprawdził czy ladnie nózki stawia.I powie jakie powinny być butki. Jak juz teraz zarejstrujecie to za 2 miesiace wizyta...Ja na Łącznej byłam.
 
Ja torty kupuję w Staropolskiej. Jedna ich cukiernia jest na Roosevelta, a druga przy NOMI. Mają pyszne torty. Tylko by zamówić taki typowo dla dzieci to trzeba zrobić to tydzień wcześniej.

U nas niestety cały czas nadmiar pracy i malo co mam czas na inne rzeczy. Żal mi Witka, bo właściwie wracamy do domu, chwila moment i idzie spać :( Normalnie koszmar!

A z tą pracą to ja też mam pecha. Też jest kiepsko opłacana :\
 
jeszcze raz dziękuję wszystkim za "tortowe namiary" :-) chyba wybierzemy tę cukiernię na Roosevelta, bo przynajmniej wiem gdzie jest :-D a i wiele osób ją sobie chwali :-)
z nowości: Szymek dzisiaj puścił się fotela i zrobił sam kilka kroków! :-) wcześniej nie potrafił nawet stać bez trzymania się czegoś a tu w jednej chwili okazuje się że sam ustoi i do tego stawia kroki :-) moja zdolna bestia :-) ale te dzieciaki rosną :-)
no to widzę miejsce wybrane:))) tam jest pyszniutki królewski lub bezowy :tak::tak:
No i gratki za pierwsez kroczki!!!!!!!!111
Ja torty kupuję w Staropolskiej. Jedna ich cukiernia jest na Roosevelta, a druga przy NOMI. Mają pyszne torty. Tylko by zamówić taki typowo dla dzieci to trzeba zrobić to tydzień wcześniej.

U nas niestety cały czas nadmiar pracy i malo co mam czas na inne rzeczy. Żal mi Witka, bo właściwie wracamy do domu, chwila moment i idzie spać :( Normalnie koszmar!

A z tą pracą to ja też mam pecha. Też jest kiepsko opłacana :\
Ehhh to trzymam kciuki za znalezienie lepszej pracy, czasowo i pieniężnie:tak::tak:

Bredzelek butki dla maluszków nie mogą być za sztywne (pochodź w butach narciarskich) jak i za miękkie:tak::tak: (gdzie stopa ucieka na boki) Tobrze jakby podeszwa była w miare elastyczna (zginała się) co do sklepów to CCC, IBI (w środku jest taki pasaż) koło Nomi (były Albert)

Witam po kilku dniowej przerwie;-)
Normalnie mróz niechce nas opuścić :-:)-:)-:)-( a tak by sie pobiegało z maluszkami po podwórku , bo na dzień dzisiejszy wychodząc z moimi skarbami na spacer po 40 min moja Laura już ma pomysł by wracać do domku:-D:-D:-D
Wczoraj byliśmy nad naszą Gwdą i niestety karmienie kaczuszek odbywalo sie z kładki bo Łabędzie tak syczały że jak szybko zeszlysmy na dół tak szybko wróciliśmy na góre:dry: Bo strach się bac:-D:-D:-D
 
reklama
Witam po dłuższej przerwie, jak zwykle spowodowanej nawałem pracy. Mam już pewnego rodzaju alergię na komputer, robię co trzeba, wyłączam i obchodzę go szerokim łukiem :-(
Ja torciki dla maluchów zamawiałam w Staropolskiej, Maks miał tort w kształcie ciuchci, był zachwycony.

Wczoraj miałam okazję poznać Boryska naszej Roxeen, śliczny chłopak!! Jednak nie chciał za bardzo być u mnie na rękach, wiadomo, co mama to mama. A Roxeen wygląda po prostu rewelacyjnie :tak:

Pozdrawiam wszystkie mamuśki!
 
Do góry