reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

A ja pozwolę sobie wrócić jeszcze do tematu sal zabaw.Ostatnio byłam w Kasztanowej i tam się też coś nowego dla dzieci otworzyło.Nazywa się chyba "Bajkowa wyspa",czy jakoś tak ;-).Ale nie polecam:mają strasznie drogo,a i atrakcje nie za fajne.5 zł za 30 min,a w weekendy 6 zł za 30 min.Czuję,że za długo tam nie pociągną z takimi cenami,bo przecież parę metrów dalej na Kossaka jest "Nemo":5 razy większe i 2 razy tańsze,bo za 12 zł dziecko bawi się 2 godziny,a nie jedną tak jak tutaj.Ruchu też w tej Kasztanowej pani za dużego nie miała,w sumie to tylko stała,podpierała blat i oblizywała się na widok ludzi zajadających kurczaczki z KFC :-D.Fajna robota,a swoją drogą ciekawe ile jej płacą za to podpieranie blatu? :-D
 
reklama
Mili 22 faktycznie strasznie drogo w tej Kasztanowej... A co do tej pani co tak blat podpiera to brak słów.... :confused: Ja zdobyłam ulotke Klubu Malucha Puchatek...znajduje sie na Zielonej Dolinie (ul. Promienna 11/u3 ) Jeszcze tam nie byłam ale podobno jest skromniej jak w Nemo choć taniej! Oto cennik:
zabawa za godzine 6 zł, a za pół godziny 4 zł
zabawa z opieka ale maxsymalnie na 3 godziny to 10 zl za godzine
zabawa imieninowa/urodzinowa na max.12 dzieci to 20 zł za osobe...
Ja jak narazie jestem wierna Nemo. Było super, Julka zachwycona, duzo dzieci, dużo atrakcji...
Pozdrawiamy :-)
 
No no, to widać, że rynek sal zabaw dla dzieci się dynamicznie rozwija i dobrze.
A propos sali zabaw w Kasztanowej, której nie widziałam, ale wydaje mi się, że akurat to miejsce może być droższe, bo pewnie nie jest nastawione na regularne wizyty rodziców z dziećmi w czasie wolnym, organizację imprez, itp. a raczej może być miejscem, w którym rodzice mogą zostawić dziecko na godzinkę i w świętym spokoju zrobić sami zakupy w Kasztanowej.
Moje dzieci są tak "rozkoszne" na zakupach (w sensie upierdliwe po prostu, nie dadzą spokojnie nic kupić), że chętnie bym zapłaciła, byle tylko i one się dobrze bawiły, i ja żebym mogła spokojnie zajrzeć choćby do 2-3 sklepów. Niestety na zostawienie młodszego nie ma jeszcze najmniejszych szans (mama, mama, mama ;-)). A i starszy nie lubi tracić mnie z oczu, choć normalnie bez protestów chodzi do przedszkola....
 
Hejka ! Ja też czasami jeszcze wchodzę na bb , ale ostatnio co raz rzadziej , jakoś brak czasu w dzień a wieczorem jestem tak zmęczona , że idę spać.
Postaram się poprawić . Pozdrawiam Wszystkie Mamy.
Ola my się umawiamy i chyba zejdzie nam do wiosny , bo Zosia znów ma katar ......
My ostatnio bywamy w Bajlandii bo Zuzia ostatnio tam ma zaproszenia na urodzinki .
Zosia ostatnio zainteresowała się zabawkami tzn. pajacykiem na którego korpus wkłada się kółeczka i matą - puzzle Kubuś Puchatek , przynosi i pokazuje , zeby mama pomogła jej ułożyć . Zaczęła też mi przynosić książeczki do czytania hitem jest "Świnka Pepa " i Wierszyk "Miauczy kotek miał.
 
Ostatnia edycja:
Cześć Kobitki :-)

a ja zuuupełnie zapomniałam o naszym Pilskim wątku i na styczniówkach sobie pogaduchy urzadzam a tu nie zaglądam :baffled: nie dobra jestem :no:

dawno się nei odzywałam więc w telegraficznym skrócie napisze co u nas

rośniemy, tyjemy, przechodzimy skoki rozwojowe i baardzo interesuje nas świat :-D
na szczescie nadal nie wymuszamy na mamie zbytnio tego by na rękach nosiła wiec mama jeszcze 5 kg z ciązy sobie zostawiła :-p a tak na pamiatke :-D

Była u nas Ola K i baaardzo fajnie że była :tak:
wielki Boo troche powykrzywiał się kiedy ciocia Ola chciała ponosić dzidziołka - no ale cóż pachniało mu troche inaczej :-p myśle że następnym razem bedzie juz rączki wyciągał do ciopci Oli hahaha

no i w sumie co tu wiecej pisać , dni mijają mi na przewijaniu, karmieniu, gadaniu z Boo, udawaniu że sie Uczę i reg. odwiedzam uczelnie :-p śpię wiecej niż spałam pod koniec ciąży - poprostu cud miód malinaa :cool2:

a to mój mały uwodziciel


DSC052612..jpg

DSC05201..jpg
 
Witam Dziewczyny
jakiś spokój tu ostatnio
Witam Roxeen pamiętaj o nas jak najczęściej !! Boo śliczny na zdjęciach !! Słodziak

A u nas tak jak mówiłyście Niko ruszył w sobotę (mniej wiecej po 2 tygodniach od pierwszych kroczków) Uwielbia chodzić a mamusia i tatuś dumni niesamowicie
W związku z powyższym skusiliśmy się i wczoraj odwiedziliśmy NEMO. Nikoś zaskoczył nas. Poszedł w długą i krzyczał z radości. A jak wrzuciłam go do basenu z kulkami utonął całkowicie!! Za mały jest myślę sobie i wyjmuję go a on co?? Po schodkach w górę i rzuca się do basenu!!! Wybawił się na maksa a potem spał jak zabity!!
Pozdrówka dla wszystkich
 
Witam wszystkie pilanki:-)
Być może niektóre dziewczyny mnie pamiętają, to ja założyłam ten wątek:-D ale jestem skromna:tak:
Dawno tu nie zglądałam, nie miałam neta, potem wyjazd, no i wiadomo opieka nad bobaskiem:-)
Brak czasu, a jak już czas jest to brak chęci i energi.

Sporo już tu mamy mamuś. Fajnie.

Dziewczyny byłyście w Nemo? Polecacie to miejsce? Moja Nadia ma 21 miesięcy i tak się zastanawiam czy się tam wybrać.

Pozdrawiam wszystkie mamusie i gratuluję dzieciaczków:-)
 
Witam wszystkie pilanki:-)
Być może niektóre dziewczyny mnie pamiętają, to ja założyłam ten wątek:-D ale jestem skromna:tak:
Dawno tu nie zglądałam, nie miałam neta, potem wyjazd, no i wiadomo opieka nad bobaskiem:-)
Brak czasu, a jak już czas jest to brak chęci i energi.

Sporo już tu mamy mamuś. Fajnie.

Dziewczyny byłyście w Nemo? Polecacie to miejsce? Moja Nadia ma 21 miesięcy i tak się zastanawiam czy się tam wybrać.

Pozdrawiam wszystkie mamusie i gratuluję dzieciaczków:-)


Witaj

Właśnie o tym były ostatnio rozmowy! Ja wybrałam się z 11 m-cznym maluchem i bawił się super. Polecam Nemo,
choć jak dla mnie (wybrednej) jest tam trochę za gorąco i za mało miejsca dla rodziców oraz dość gwarno.
Marzy mi się żeby dzieci się bawiły a rodzice gdzieś w spokoju obok odpoczywali. W każdym razie ja i tak musiałam za moim Bobo biegać!
 
Cześć Kobitki

młodzieniec fika sobie w łóżeczku, gada z misiami wiec ja mam chwile zeby poczytac co tam u naszych ciotek klotek z BB
musze Wam powiedzieć ze nie sądziłam kiedykolwiek że bycie mama jest takie...nie trudne o tak to nazwe :-)
przez ostatnie 8 tygodni miałam tylko dwa dni w których stwierdziłam że Boo mnie zmęczył i oba dni to były skoki rozwojowe :szok:
jest tak cudnie ułożonym i spokojnym dzieckiem ze aż sie rozpływam gdy o tym myśle ...
nawet teściowa jak ma wolne bo ja nie ide nauczelnie to wydzwania i pyta czy przyjade z Boo ( tak lubi z nim przebywać )
teraz mamy taki etap, że Borys cały dzien z nami gada, zaczepia nas
to jest cudowne :tak:
oby tak dalej całe noce przespane i zero płaczu czy kolek

ale musze tez ponażekac
we wtorek dr Filipczuk usunął mi dwa zęby ( leczone od 8 roku zycia - już były do nieodratowania )
które nagle zaczeły mnie przeokropnie boleć

jak sie okazało to nie one bolały tylko 8ka mi sie wyrzynała i promieniowała na inne zęby
8ka wyskakuje nadal wiec nie dość ze mam obolałą szczenkę po wyrywaniu to nadal boli od rosnącej 8ki
gębine mam spuchnietą jak bym dostała sierpowym od Gołoty ! :no:

ahhh ale tak czy siak trza bylo je wyrwac ...

dziś był taki piekny dzień a ja w 4 scianach uczelni zamknieta od 13-18 ehhh straszliwie dluuugo ...
lece pogaworzyć z synalem bo o 20 tata zabiera dziecko na rytuał kąpieli :tak:
 
reklama
Witam Dziewczyny
jakiś spokój tu ostatnio
Witam Roxeen pamiętaj o nas jak najczęściej !! Boo śliczny na zdjęciach !! Słodziak

A u nas tak jak mówiłyście Niko ruszył w sobotę (mniej wiecej po 2 tygodniach od pierwszych kroczków) Uwielbia chodzić a mamusia i tatuś dumni niesamowicie
W związku z powyższym skusiliśmy się i wczoraj odwiedziliśmy NEMO. Nikoś zaskoczył nas. Poszedł w długą i krzyczał z radości. A jak wrzuciłam go do basenu z kulkami utonął całkowicie!! Za mały jest myślę sobie i wyjmuję go a on co?? Po schodkach w górę i rzuca się do basenu!!! Wybawił się na maksa a potem spał jak zabity!!
Pozdrówka dla wszystkich
a nie mówiłam że to kwestia 2 tyg:-p:-p:-p:-p widac may towarzyski jest moje też się nia bały tych miejsc dla dzieci:tak::tak:
Witam wszystkie pilanki:-)
Być może niektóre dziewczyny mnie pamiętają, to ja założyłam ten wątek:-D ale jestem skromna:tak:
Dawno tu nie zglądałam, nie miałam neta, potem wyjazd, no i wiadomo opieka nad bobaskiem:-)
Brak czasu, a jak już czas jest to brak chęci i energi.

Sporo już tu mamy mamuś. Fajnie.

Dziewczyny byłyście w Nemo? Polecacie to miejsce? Moja Nadia ma 21 miesięcy i tak się zastanawiam czy się tam wybrać.

Pozdrawiam wszystkie mamusie i gratuluję dzieciaczków:-)
witamy witamy i zachęcamy do udzielania się. Co do Nemo to POLECAM!!!
Cześć Kobitki

młodzieniec fika sobie w łóżeczku, gada z misiami wiec ja mam chwile zeby poczytac co tam u naszych ciotek klotek z BB
musze Wam powiedzieć ze nie sądziłam kiedykolwiek że bycie mama jest takie...nie trudne o tak to nazwe :-)
przez ostatnie 8 tygodni miałam tylko dwa dni w których stwierdziłam że Boo mnie zmęczył i oba dni to były skoki rozwojowe :szok:
jest tak cudnie ułożonym i spokojnym dzieckiem ze aż sie rozpływam gdy o tym myśle ...
nawet teściowa jak ma wolne bo ja nie ide nauczelnie to wydzwania i pyta czy przyjade z Boo ( tak lubi z nim przebywać )
teraz mamy taki etap, że Borys cały dzien z nami gada, zaczepia nas
to jest cudowne :tak:
oby tak dalej całe noce przespane i zero płaczu czy kolek

ale musze tez ponażekac
we wtorek dr Filipczuk usunął mi dwa zęby ( leczone od 8 roku zycia - już były do nieodratowania )
które nagle zaczeły mnie przeokropnie boleć

jak sie okazało to nie one bolały tylko 8ka mi sie wyrzynała i promieniowała na inne zęby
8ka wyskakuje nadal wiec nie dość ze mam obolałą szczenkę po wyrywaniu to nadal boli od rosnącej 8ki
gębine mam spuchnietą jak bym dostała sierpowym od Gołoty ! :no:

ahhh ale tak czy siak trza bylo je wyrwac ...

dziś był taki piekny dzień a ja w 4 scianach uczelni zamknieta od 13-18 ehhh straszliwie dluuugo ...
lece pogaworzyć z synalem bo o 20 tata zabiera dziecko na rytuał kąpieli :tak:

No to czekamy na wieści że starcie się o rodzeństwo dla Booo:-D:-D:-D:-D:-D takie macierzyństwo to balsam:tak::tak::tak:

Witam i ja
U nas stara nuda:-D:-D od 3 dni małego odzwyczajam od smoka i jak zwykle sądziłam ze będzie tragedia a tu luzik bo Sami to dzielny rycerz:tak::tak::tak:
Mamy w Pile wiosenkę więc korzystamy ile się da:tak::tak:
W niedziele planuje topienie Marzanny a potem może właśnie Nemo:tak::tak::tak:
Buziam słonecznie
 
Do góry