reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy ząbek:)

Julce wyszedł 5 ząbek... dolna dwójka...

wiecie co ja jej nie umiem tych zębów wyczyscić, co próbuje to ona drze sie i mnie gryzie, az mam slady na rękach :( dziewczyny poradźcie jak to robić, próbowałam wacikami, kupiłam specjalne szczoteczki silikonowe i jedną z włoskanmi, żadnej nie chce...co robić ???

a lekarka mi powiedziała, ze w takim wypadku wystarcza dawać małej wode przed snem, zeby napisał się i zeby jej się buzia przepukała... ???
 
reklama
Gratulujemy nowych zabeczkow :)

U nas mycie zabkow jest latwe :D Sandrusia sma sobie trzyma szczoteczke do mycia dziaselek, a ja w tym czasie myje jej zabeczki :)
Ale sama woda.
Moja dentystka mowila, ze te wszystkiepasty smakowe dla dzieci sa do du..y i lepeij ich nie uzywac.
Paste powinno sie wprowadzic wtedy jak dziecko bedzie wiedzialo co z nia robic, czyli nie jesc a wypluwac.

No ale nie wiem kazdy pewnie powie cos innego na ten temat.

Ja z pasta narazie poczekam.
 
Luleczko ja daje Majce szczoteczke do zabawy w ciagu dnia, a potem w wannie i sama jezdzi sobie nia w buzi. Mamy nadzieje, ze po zebach rowniez ;D ;D ;D
Co do pasty to slyszalam, ze dopiero po 3 roku mozna taka z fluorem.
Majce idzie druga jedyneczka na gorze, razem ma juz 4 :D :D :D
Gratulacje dla samodzielnie myjacych zeboli ;D ;D ;D
 
U nas mycie żeboli jest obowiązkowe i zawsze odbywa się wspólnie - mama, tata i Olaf szorują razem zębolki. Olaf sam trzyma szczoteczkę i bawi się nią w buzi, potem trochę mu pomagamy pojeździć po ząbkach. Ogólnie mycie zębów go śmieszy.
 
Juleczko gratulujemy nowego zabka!!!

Czy normalne jest wypychanie jezyka az na brode?
Czy moze to swiadczyc ze ida gorne jedynki? jak do tej pory mamy tylko dolne jedyneczki.
 
reklama
Do góry