reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy okres po poronieniu

Cześć wszystkim!! Przez świeta byłam zajęta dużo spacerków z rodzinką, tylko nie mogę patrzeć jeszcze na ciężarne od razu robi mi się bardzo smutno. Od dwóch dni mam kłucia w janiku nie wiem czy to zaczął już pracować czy coś się niedobrego dzieje w czwartek wizyta mam nadzieję że nie rozkleję się na nowo, a w piątek wyjazd na weekend.
W sobotę byłam na cmentarzu zapaliłam znicze za nasze Aniołki
 
reklama
z ciężarnymi i dzieciaczkami też tak mam... tak jak chyba każda z nas. Napisz jutro co tam u ginka sie dowiedziałaś - pewnie to owulka i ps udanego wyjazdu

u mnie dziś 27 dzień po zabiegu, teoretycznie przy moim 26 dniowym cyklu - wczoraj powinna byc @, ale juz na ostatniej wizycie u gina wiedziałam że tak nie będzie bo się wszystko opóźniło wg USG. Dostałam ten Primolut-Nor dziś wieczorkiem łykłam ostatnia dawkę, automatycznie czułam lekkie bóle w podbrzuszu ale to na 99% moje urojenia. Mam nadzieje że jutro dostanę @, chociaż tak naprawdę nie wiem czy taką sztucznie wywołana @ można nazwać @ i czy liczyć to za jeden cykl... hmm nie wiem dopytam sie gina wizyta 6 maja

Plamień juz nie mam od paru dni, jedynie dzis po dźwiganiu troszeczke mi poleciało, juz myślałam że to @... no ale teraz mam "czysto" więc fałszywy alarm.
 
i nic dalej nic...@ dalej nie ma (tylko "urojone" bóle w nocy) któras miała "sztucznie" wywoływana miesiaczke może czymsik innym niz ja, jak to u was wyglądało?
 
IZw ja właśnie też mam takie urojone bóle , chyba sobie wmawiam że już za chwile dostane a jutro to napewno . U mnie 31 dni od zabiegu ale przy moich nieregularnych cyklach to pewnie dociągne do 34 dnia . Przynajmniej mam taką nadzieje. Doczekać sie nie moge @.U mnie na usg bylo ok wiec natura musi poradzić sobie sama.
 
Hej! jestem po wizycie, jednak wyników nie dostałam mają opóżnienia przez święta. Lekarz i tak stwierdził że tylko z tych badań genetycznych możemy sie czegoś dowiedzieć. Ze mną wszystko ok macica się podnosi. Dostałam skierowanie na badania zespołu antyfosfolipidowy, czy coś takiego miałyście i co może z tych badań wyjść?? Idę się pakować i do łóżka, pozdrawiam was i miłego weekendu życzę.
 
no nic u mnie dalej brak @
sylkabecia co do tych badań o ile sie nie myle jest nawet osobny temat poświęcony temu tematowi gdzieś tu na poronieniach, a jak tambys nie znalazła to w Badaniach po poronieniu tez dziewczyny o tym piszą.

Chyba znalazłam ale nie jestem pewna czy o to chodzi. Tu masz linka:

https://www.babyboom.pl/forum/poronienia-f33/zespol-fosfolipidowy-46649/
 
Ostatnia edycja:
cosik mi zaczeło lecieć wygląda mi to na poczatek @ poczekamy zobaczymy jak sie sprawa rozwinie :D
 
reklama
Do góry