reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

a niezgodze sie moja corcia od 30tc zaczela mi tak uzedowac ze non stop sie wiercila i kopala i tak do dnia porodu dawala porzadnie popalic(ruchy czulam od 15 tc)
maz sie teraz smieje ze bedzie chyba troche spokojniejsze dziecko bo jednak takie aktywne jak Julka to nie jest ale tez daje popalic:-D:-D
 
reklama
Madzia_Singh moze to dlatego, ze ma mniej miejsca pozniej;-):-) jak to powiedzial ostatnio moj tata, dzidzia rosnie i pozniej powoli mu sie robi ciasno w jego prywatnej garsonierze:-D hi hi
nio a nasz synus troche mnie uspokoil, bo wkoncu zaczal sie wiercic.. moze nie tak intensywnie jak zazwyczaj, ale daje o sobie znac;-)
 
Madzia_Singh moze to dlatego, ze ma mniej miejsca pozniej;-):-) jak to powiedzial ostatnio moj tata, dzidzia rosnie i pozniej powoli mu sie robi ciasno w jego prywatnej garsonierze:-D hi hi
nio a nasz synus troche mnie uspokoil, bo wkoncu zaczal sie wiercic.. moze nie tak intensywnie jak zazwyczaj, ale daje o sobie znac;-)

no widzisz
tak jak mowilam to tylko ludzik nie maszyna. tez musi odpoczywac:-):-):-)
 
a niezgodze sie moja corcia od 30tc zaczela mi tak uzedowac ze non stop sie wiercila i kopala i tak do dnia porodu dawala porzadnie popalic(ruchy czulam od 15 tc)
maz sie teraz smieje ze bedzie chyba troche spokojniejsze dziecko bo jednak takie aktywne jak Julka to nie jest ale tez daje popalic:-D:-D

czyli widze ze nie ma co zwracac uwage na to co pisza w poradnikach.
 
co do poradnikow to napisze wam swoja opinie nieczytalam zadnych poniewaz kazda ciaza i dziecko jest inne nieda sie przejsc ciazy ksiazkowo ani nieda sie dzieckiem zajac w ten sposób a tym bardziej wychowac tak wiec ja mowie poradnikm NIE ale kazdy ma prawo do innego zdania:-)
 
co do poradnikow to napisze wam swoja opinie nieczytalam zadnych poniewaz kazda ciaza i dziecko jest inne nieda sie przejsc ciazy ksiazkowo ani nieda sie dzieckiem zajac w ten sposób a tym bardziej wychowac tak wiec ja mowie poradnikm NIE ale kazdy ma prawo do innego zdania:-)

dokladnie.
Dziewuszki pozdrawiam was bo lece do sklepu bo moje skarby zazyczylo sobie kurczaka tandoori. no i moze cos malenstwu jeszcze kupie...

A wlasnie apropos
Wiecie ze w Indiach jak rodzi sie dziecko to stawiaja horoskop na cale zycie??? Mojemu R jak narazie wszystko sie sprawdzilo. Tak samo jak jego bratu i kuzynowi. A rano dzwonilismy do Mamci i napisane tam jest ze pierwsze dzidzi to chlopczyk a za 3 lata drugie tez chlopczyk....heheheh zobaczymy jutro na polowkowy czy chlopiec...
 
jesli chodzi o pradniki itd to zgodze sie z aniolkiem;-) choc powiem szczerze, jak dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy to przeczytalam pare gazetek i ksiazke "w oczekiwaniu na dziecko".. nio, a teraz im blizej porodu to wcale mnie nie ciagnie do czytania takich rzeczy.. faktycznie kazda ciaza jest inna i nie ma co sie sugerowac;-)
 
Witam, ja pierwsze ruchy dzidzi poczułam w 19 tygodniu ( teraz jestem w 23 tc) i nie da sie tego pomylić ze wzdeciami u mnie dzidzi sie najbardziej rusza jak coś zjem albo wypije coś ciepłego. Kopniaki sa coraz mocniejsze ale to super uczucie
 
reklama
a ja pierwszy raz poczulam mjego synka w 16 tygodniu podczas ogladania filmu i wiem ze to bylo wlasnie to:tak:a nastepnego dnia dokladnie o tej samej porze:-D
a potem nastala cisza i teraz tak od 20 tygodnia nie czuje juz "musnie motylka" tylko
"powazne" poruszanie sie :-p no i mam nadzieje ze bedzie jeszcze silniejsze
 
Do góry