reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

reklama
Moja dzidzia chyba dzisiaj zrobiła jakiś następny krok do przodu, a mianowicie zaczęłam czuć kopniaczki bardzo wysoko, zaraz pod biustem a wcześniej raczej na wysokości pępka i tylko ciut wyżej czułam a dzisiaj tak wysoko że hej. Możliwe też że po prostu odrócił się główką w dół , hmmmm, ale mam zagadkę.
 
Moja dzidzia chyba dzisiaj zrobiła jakiś następny krok do przodu, a mianowicie zaczęłam czuć kopniaczki bardzo wysoko, zaraz pod biustem a wcześniej raczej na wysokości pępka i tylko ciut wyżej czułam a dzisiaj tak wysoko że hej. Możliwe też że po prostu odrócił się główką w dół , hmmmm, ale mam zagadkę.


też zauważyłam u mnie taką zmianę jakiś czas temu :happy: - myślę, że może być głową w dół, jak kopał w okolicach pępka to był poprzecznie, bo miałam wtedy usg
 
Oo to więcej nas takich nocnych Marków.
Ja na sen dostałam Hydroxyzinum ale nie chcę brać codziennie tabletki żeby zasnąć.

Teraz jak siedzę to dzidzia mnie tak kopie wysoko że aż muszę się prostować, chyba faktycznie odwrócił się główką w dół i szaleje sobie.
 
no ja jestem rasowy nocny marek:-D - nie mam problemów z zasypianiem, tylko, zawsze mi żal dnia, żeby iść spać:-D

a teraz pisze coś jeszcze do roboty i pranie do powieszenia mam wrrr
 
reklama
a wiecie ja zauwazylam tez pewna zmiane u juniora
jescze do niedawna to bylo jak w ksiazce-najwiecej ruchow rano i wwieczorem.A teraz widze u niunka takie jego osobnicze cechy (tak sobie je przynajmniej tlumacze :-D)--najwieksza aktywnosc 6-7 (niestety) i potem ok poludnia,potem spi a rozkreca sie od 16 i juz non stop...
dzisiaj coprawda sie to nie sprawdza bo jakis malo aktywny
 
Do góry