reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

a qiec spaczyna my niemal rowno, bo moj junior zaczal dawac o sobie znac w zeszla srode (19.11) i z kazdym dniem coraz bardziej daje sie we znaki
juhuuuuuuuu :-)
 
reklama
a moja córcia brzuch mi wypycha że ejst taki "raz na boku" raz spiczasty-smiesznie to wyglada i dziwne uczucie jak od srodka ktos tak szaleje!:-)
 
stysiapysia - fajnie, ze sie w koncu doczekalas, mamy termin na ten sam dzien :)
masz strasznie sympatyczna buzie i nicka
pozdrowki :)
 
a ja wam powiem dziewczyny, ze wczoraj przeszlam sama siebie:zawstydzona/y: najpierw zjadlam cala puszke fileta z makreli w sosie pomidorowym, jeszcze dobrze nie skonczylam i poszlam po czekolade.. i tez zjadlam cala:zawstydzona/y: moj maz patrzyl na mnie z politowaniem w oczach, ze tak mieszam wszystko naraz.. ale powiem wam bylo warto:-) jak sie dzidzia rozbrykala, to wam mowie.. siedzielimy z mezem i cieszylismy sie jak male dzieci:-D hi hi cochwila kopniaczek jeden za drugim.. taki pokaz to chyba pierwszy raz nam dzidzia dala:-) cochwila sie pokazywaly "wybrzuszenia" takie, ze chyba nawet slepy by je zauwazyl:-):-):-) uczucie poprostu niesamowite.. nie wspomne za to jak pozniej cierpialam w nocy, bo zoladek tak mnie bolal, ale warto bylo;-)
 
Dziewczynki ja chyba wczoraj poczułam pierwsze ruchy :-) jakby ktoś pukał od środka :-)mam nadzieję że dzisiaj dzidzia urządzi mi powtórkę :-)




 
Ale fajnie sie czyta jak wasze maleństwa "pukaja" do was :) ja od czasu do czasu czuje delikatne kopniaczki, ale juz nie moge sie doczekac na jakiegos porzadnego :D hmmm, mam przeczucie ze bedzie dziewczynka to moze dlatego takie delikatniusie są :)
 
reklama
Do góry