reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Też byłam, u mnie beta: 155.1.
Jak patrzę na twój wynik, to mój trochę niski.
Najgorsze, że TSH wyskoczyło mi na 3,4. Koszmar. Jutro mam endokrynologa.
pamiętaj, że ja jestem dzień do przodu - 10 dpt :) ważne, że przyrost jest dobry i że masz już trzycyfrowy wynik.

Będziesz dalej badać betę czy będziesz czekać na USG?
 
pamiętaj, że ja jestem dzień do przodu - 10 dpt :) ważne, że przyrost jest dobry i że masz już trzycyfrowy wynik.

Będziesz dalej badać betę czy będziesz czekać na USG?
O matko, no tak. To może być porównywalny.
Ten wynik TSH wybił mnie z logicznego myślenia.
TSH będę chyba robiła dość często, to i betę przy okazji.
Wykupiłam kolejne 2 opakowania zastrzyków 😵
 
Byłam wczoraj na wizycie kontrolnej, okazało sie ze zrobił mi sie mięśniak 10mm i nie wiem czy muszę go usunąć przed transferem czy mogę transferować z jego obecnością. Po za tym wszystko ok. Następna wizyta 18.12 jeżeli na USG wyjdzie ze jestem po owulacji to od razu pobierzemy krew do badan immunologicznych jeżeli jednak okaże sie ze owulacji jeszcze nie było to badania możemy wykonać dopiero w następnym cyklu czyli w drugiej połowie stycznia
 
Byłam wczoraj na wizycie kontrolnej, okazało sie ze zrobił mi sie mięśniak 10mm i nie wiem czy muszę go usunąć przed transferem czy mogę transferować z jego obecnością. Po za tym wszystko ok. Następna wizyta 18.12 jeżeli na USG wyjdzie ze jestem po owulacji to od razu pobierzemy krew do badan immunologicznych jeżeli jednak okaże sie ze owulacji jeszcze nie było to badania możemy wykonać dopiero w następnym cyklu czyli w drugiej połowie stycznia
Jakie badania immunologiczne robisz po owulacji?
 
reklama
Do góry