reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze objawy po zapłodnieniu.

reklama
Witajcie ja tez będę się starać ale za dwa tyg 20 mąż wraca z delegacji trzeba się przygotować [emoji6][emoji1588]
Trzymam za was wszystkie mocno kciuki [emoji1348][emoji173]️
 
Ja miałam potencjalną owulację od 23 do 29. I oczywiście wolałabym żeby ten miesiączki jutro nie było, ale robiłam dziś test i jedna kreska. Ale też dziwne że za każdym dniem kiedy wpisuje w apce temperaturę to @przesuwa mi się o jeden dzień. Przy pierwszej ciąży jednym z objawów był brak snu w nocy, nigdy wcześniej tak nie miałam problemów ze snem. A od 3 dni mam to samo. Z racji że pierwszą ciążę poroniłam w 7 tygodniu jestem przewrażliwiona na wszystko. Ale wiem że trzeba czasu :hmm:
 
reklama
Cześć dziewczyny. Okres mi się spóźnia 8 dni, boli mnie podbrzusze inaczej jak na miesiączkę i okropny ból piersi po bokach więc zrobiłam test o 12.00 i oto wyniki. Cykl co 27 dni regularnie dziś 34 dzień cyklu.
 

Załączniki

  • IMG_20181210_164552.jpg
    IMG_20181210_164552.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 3 667
Do góry