reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy po zapłodnieniu.

reklama
Objawy o, których piszesz mogą być właśnie objawami zagniezdzenia. Trzymam kciuki[emoji4]
Dziękuję bardzo u mnie jeszcze około 3-4 dni do @ mam nadzieję że jednak nie przyjdzie brzuch dalej boli jak na @ gorączka była przez dwa dni i już później się to nie powtórzyło tylko że mam jakieś takie dziwne uczucie że jednak się znowuż nie udało
 
Ostatnia edycja:
Witam. Jestem 10 dni po owulacji, ostatnio zauważyłam, że moje piersi są znacznie większe, bolesne po zewnętrznej stronie i brodawki są od czasu do czasu większe i zaczerwienione, a wspomnę jeszcze, że występują na piersiach widoczne żyły, występują dość często wzdęcia i ostatnio często biegam do toalety. Cykle mam regularne bo 30 dniowe. Czy to co u siebie zaobserwowałam może o czymś świadczyć? Nie wmawiam sobie niczego, dopiero teraz zauważyłam u siebie, że coś może się dziać. Ciąży nie wykluczam ponieważ z partnerem stosujemy stosunek przerywany. Czy ktoś miał podobne objawy i wyszło, że to ciąża? Z góry dziękuje za odpowiedz
usmiech.gif
 
Witam. Jestem 10 dni po owulacji, ostatnio zauważyłam, że moje piersi są znacznie większe, bolesne po zewnętrznej stronie i brodawki są od czasu do czasu większe i zaczerwienione, a wspomnę jeszcze, że występują na piersiach widoczne żyły, występują dość często wzdęcia i ostatnio często biegam do toalety. Cykle mam regularne bo 30 dniowe. Czy to co u siebie zaobserwowałam może o czymś świadczyć? Nie wmawiam sobie niczego, dopiero teraz zauważyłam u siebie, że coś może się dziać. Ciąży nie wykluczam ponieważ z partnerem stosujemy stosunek przerywany. Czy ktoś miał podobne objawy i wyszło, że to ciąża? Z góry dziękuje za odpowiedz
usmiech.gif
Tez miałam tak z piersiami w ciąży, ale zauważyłam to dopiero jak się dowiedziałam o ciąży :)
 
reklama
I jak tam dzieje się coś z tą @ czy dalej jej nie masz ?
Dalej nie mam... nie wiem czy to coś z miesiączka ale po tym porodzie miałam od samego początku jak w zegarku... testy negatywne ale może mi się owalucja coś poprzesuwała i później doszło do zapłodnienia i narazie nie wykrywa test, nie wiem... na betę nie mam co iść narazie bo mam w pracy grafik zawalony i pracuje od 7 do 19 ... poczekamy zobaczymy, za pare dni znowu zrobię test
 
Do góry