reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy po zapłodnieniu.

Witajcie!:) poczytuje Was troszkę i tez czekam na 2kreseczki na teście ...dziś testowałam ale jak na razie nic...20.11 mam dostać @@@ale od tygodnia mam pobolwania w podbrzuszu(jak nogdy) i mam nadzieje ze w końcu się uda...pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wotajcie!:) poczytaj troszkę Was i tez czekam na 2kreseczki na teście ...dziś testowałam ale jak na razie nic...20.11 mam dostać @@@ale od tygodnia mam pobolwania w podbrzuszu(jak nogdy) i mam nadzieje ze w końcu się uda...pozdrawiam
Ja też odczuwam pobolewania brzucha jak na @, ale u mnie ma teoretycznie przyjść dopiero za 6 dni. Aczkolwiek w poprzednim cyklu nie odczuwalam żadnych dolegliwości. Życzę Ci dwóch kresek przed terminem @. ☺️
 
U mnie niestety chyba znów nic robiłam dzisiaj test miesiączkę powinnam dostać jutro lub pojutrze owulację miałam na pewno 7 listopada bo robiłam testy owu i bolały mnie wtedy jajniki strasznie więc od owulacji dzisiaj byłby 11 dzień test o czułości 10 UML nic nie pokazał:(
 
U mnie niestety chyba znów nic robiłam dzisiaj test miesiączkę powinnam dostać jutro lub pojutrze owulację miałam na pewno 7 listopada bo robiłam testy owu i bolały mnie wtedy jajniki strasznie więc od owulacji dzisiaj byłby 11 dzień test o czułości 10 UML nic nie pokazał:(
Ja właśnie wróciłam z badania krwi, bo tylko to mi zostało skoro testy nie wychodzą. Miesiączki nadal nie mam a miała przyjść w środę. Nic czekam do 17 bo ma być wynik. A ty spróbuj później jeszcze raz może akurat : )
 
Ja właśnie wróciłam z badania krwi, bo tylko to mi zostało skoro testy nie wychodzą. Miesiączki nadal nie mam a miała przyjść w środę. Nic czekam do 17 bo ma być wynik. A ty spróbuj później jeszcze raz może akurat : )
To daj znać jak już będziesz miała wyniki trzymam kciuki:-) :). A ja będę próbowała ale już nie robię se ciśnień jak będzie to będzie
 
Witam. Kiedy mogę wykonać test beta hcg? Czy po około 10 dniach po ewentualnym zapłodnienieniu wynik już będzie miarodajny czy jeszcze poczekać?
 
Cześć @ spóźnia mi się już 8 dni. Testy robiłamw dniu miesiączki i 3 dzień bez @ wynik negatywny. Dziś zauważyłam różowy śluz ale bardzo malutko tylko na papierze. Nie mam żadnych boli zapowiadający hej miesiączkę. Na betę pójdę dopiero w piątek. Jak myślicie czy jest szansa na bobasa.?
 
reklama
Cześć @ spóźnia mi się już 8 dni. Testy robiłamw dniu miesiączki i 3 dzień bez @ wynik negatywny. Dziś zauważyłam różowy śluz ale bardzo malutko tylko na papierze. Nie mam żadnych boli zapowiadający hej miesiączkę. Na betę pójdę dopiero w piątek. Jak myślicie czy jest szansa na bobasa.?
Zależy ile minęło od owulacji. I czy działaliście jeśli ew. się opóźniła.
 
Do góry