reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kroki

MARGERRITA gratki!
MALUTKA spokojnie, jeszcze nie wszystkie szkraby chodzą. Tym bardziej, że na tym etapie spokojnie sobie na raczkowanie pozwolić mogą. Zobaczysz, że i Batruś niebawen na nogach do przodu ruszy.
 
reklama
Ogromne gratulacje dla wszystkich nowych piechurów :-D

Jejku już chyba wszystkie październiczki chodzą. Gratulacje!
Mój jeszcze nie...
Chyba ze wszystkim jesteśmy w tyle.

Przemek też jeszcze sam nie chodzi i nie stoi bez trzymania się czegoś. Chodzi sprytnie ale tylko pchając samochodzik czy też inny przedmiot. A bez podpórki chyba się boi.
 
a moja od samego poczatku ledwo się nauczyłą jak pędziła na łapucapu. A ja tylko oczy zamykałam na czym wyhamuje
 
dawidowe,pamiętam:tak:.I przyznam ci się,że w duchu się modliłam,aby moja taka nie była:-D.
Póki co wciąż statecznie sobie kroczymy,nie musze sie obawiac,że gdzies wyrżnie z rozpędu.No,ale wszystko jeszcze może się zmienić...:cool2:
 
reklama
Do góry