reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

Katka - teraz może być już tylko lepiej !!!!!

Zdrówka dla całej Waszej rodzinki!!!!

A tak nawiasem mówiąc - kim byłaś w poprzednim życiu?
 
reklama
Katka - nawet nie wiem co pisac ... teraz juz chyba naprawde moze byc tylko lepiej. trzymam mocno kciuki za Wasze zdrowko!!!!!!!
 
thx dziewczeta
Aga18 - juz sie nad tym zastanawialam,ja musialam byc jakims Hitlerem chyba

zapomnialam WAM jeszcze napisac,ze nastepnego dnia po przyjeciu Hani na oddzial zakazny dyzur miala akurat jej gastrolog;chwile rozmawialam z nia na temat diagnostyki - okazalo sie,ze ona min.przeprowadzala ta gastroskopie.Powiedziala mi,ze te zmiany w sluzowce,sa na tyle male,ze jest szansa na to,ze sie ja odleczy,lekami i dieta.No i powiedziala mi,ze przy problemach tych gastrycznych Hania nie powinna przyjmpowac doustnie zadnych antybiotkow:baffled::confused:.
no i jak tylko moja mama zobaczyla Hanie,powiedziala,ze stawia stope do srodka jak chodzi;ja na to nie zwrocilam uwagi wczesniej:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:;zapytalam elkarza o to przy wizycie i potwierdzil:-(;musze isc z nia do ortopedy jeszcze..
wyczytalam w necie o cwiczeniach na cos takeigo,ale ona jest za malutka,na wiekszosc z nich;wiecie cos na ten temat wiecej...
 
Matko Katuś:szok::szok: nie wiem co napisać... bardzo ci współczuję:-(Życzę wam dużo dużo zdrówka!!!! ( podziwiam cię za twoją siłe- ja pewnie bym się już załamała:zawstydzona/y:).
 
Katus podziwiam Cie za wytrzymałosc i współczuje tych wszystkich problemów ... dziewczynkom zyczę wiele zdrówka i trzymam kciuki o unormowanie wszystkiego w Waszej rodzinie :tak:
Jeśli chodzi o nózki i ćwiczenia ... my z Dawidkiem chodzimy na rehabilitacje ... ćwiczą mu stópki i ... wolno ale widać efekt :-) ... ortopeda nic wielkiego nie widział ( a tez stawia tak nózkę jak Hania) ... powiedział, że jeszcze za wczesnie aby coś innego stosować ( chodzi o ćwiczenia) i zalecił dalsza rehabilitację ...
zbyt krótko Dawid chodzi ... idziemy teraz na kontrole ( jutro ) ... jak cos wiecej sie dowiem to dam znać
mówił też o jakims sprzecie na nózki gdyby cos się nie zmieniło i rehabilitacja by nie pomogła ... ... ale podpytam dokładnie :tak:

U Nas wszystklo wraca do normy ... uszko jeszcze ropieje ale ... juz sie ropa nie wylewa ;-) .... do czwartku mamy jeszcze antybiotyk ... i do konca tygodnia L4 :sorry2:
 
U mnie znowu sie zaczyna czas chorob :wściekła/y:maly ma taki katar ze nie nadazam mu noska wycierac ,jest strasznie marudny ze chyba bede wyc razem z nim ,a Iza narzeka na gardlo,ta nasza sobotnia wycieczka to mi chyba bokiem wyjdzie:-:)-:)-(
 
MoniQa - bede czekac na jakies info...
ewa - no wspolczuje,mam nadzieje,ze sie nic powaznego nie wykluje z tego;mi Zuzke wypuscili nieco zawalona,gardlo starte i lekki katrek,ale lecze po domowemu na razie, szczerze...wymiotuje ;-),zeby nie uzyc innego slowa,lekarzami...Tak wiec zdroweczka,zdroweczka dla WAS i matka trzymaj sie...

nowych wynikow nie bylo,musze czekac...:dry:..cierpliwie,moze beda w piatek...:baffled:
 
Katka - dużo zdrówka dla dziewczynek,:tak::tak: i dla Ciebie też kochana:tak: ściskam was mocno:tak:

Wszystkim maluszkom życzymy duuuuuuużo zdrówka :tak:


U nas też nienajlepiej , niestety po temperaturze wykluła się różyczka :no::no:
 
Aj,biedne te dzieciaczki i my rodzice ktorzy musimy patrzec jak one cierpia..A ty Katka naprawde bardzo silna jeste:tak:Wszystko na pewno bedzie dobrze:-)
Ewa mleko z miodem,syrop z cebuli i moze obejdzie sie bez antybiotyku:tak:Trzymam kciuki.
Julia jeszcze pokasłuje..ale katar juz sie konczy.Na szczescie.
 
reklama
Ewa zdróóóówka dzieciaczkom;-);-);-)

U nas po nocach anginowych mamy noce z ząbkowaniem:rofl2:
 
Do góry