reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

....
Pan dr stwierdził że to nie musi byc już od razu alergia wziewna bo to dopiero drugi sezon pylenia dla Amelki i być może taka jest reakcja jej systemu obronnego...no ale nie wyklucza alergii i to mieszanej tzn. pokarmowej i wziewnej :-:)-:)-(


Monia u Nas podobnie stwierdziła alergolog , że może to być alergia mieszana, jakiś pokarm + ( w szczególności) brzoza = mieszanka "wybuchowa" ale bardziej stawia na pyłki ... mam nadzieje, że szybko dowiecie sie co jest przyczyna kichania i katarku u Amelki ... oczywiście koniecznie informuj Nas o aktualnym stanie :happy:
Bedzie dobrze kochana :tak:
 
reklama
A u nas od rana katar:-(Wyrzynajace kły daja o sobie znac.Co zeby to choroba-znow mi sie potwierdza.mam nadzieje,ze na katarze sie skonczy...Za poltora tygodnia planowałam szczepienie na meningokoki..
 
Czarodziejko tak, Augumentin ... dostał w niedziele - na gardło ... dzieki niemu dowiedzielismy się, że to jednak uszko ... poki co 4 dawki antybiotyku ... w nocy jeszcze goraczkował ... uszko zaropiałe :-( ... ale i tak noc była spokojniejsza niz poprzednie

:tak:

MoniQa- slyszalam ze Augumentin coprawda jest jednym z tych gorszych antybiotykow (w sensie ze bardzo wyjaławia orgaznizm) ale przy uchu jednym ze skuteczniejszych i bardzo czesto podawanym. Dobrze leczy ucho poza tym ma szerokie zastosowanie jak pewnie czytalas w ulotce.
Jedynie co moge Ci doradzić to kup w aptece priobiotyk (oslone na zoladek) ale zeby mial dzialanie przeciwgrzybicze poniewaz bardzo czesto po antybiotykoterapii w organiźmie powstaja grzyby lub plesniawki w dziecka buzi.
Nie pamietam jak sie nazywa taki probiotyk ale napewno w aptece wiedzą.

A ja trzymam kciuki za zdrowie Dawidka i wszystkich maluszkow.
 
Augumentin bardzo oslabia organizm moje dzieci jak go biora to zawsze po nim przyplacze si jakies chorobsko :tak:kuba na zapalenie ucha dostal Zinat
a u nas wczoraj u starszej corki byla biegunka podalam jej oslonke i dzisiaj jest juz dobrze:-):-):-)
 
Mada no to trzymam kciuki aby skonczyło się tylko na ząbkach a nie na jakiejs paskudnej chorobie :tak:

CZarodziejko dostalismy tez probiotyk Lacidofil czy jakos tak :happy: ... a jeśli chodzi o Augumentin to własnie rozmawiałayśmy o NIm z Ines i to samo mówiła co Ty :tak::-)
 
U Nas poprawa i to spora ... goraczki brak ( tfu tfu i odpukac) ... uszko jeszcze ropieje ale znacznie mniej ... a i sam chorowitek do formy wraca :tak::-)
 
reklama
A u nas tempka cały czas od 2 dni podjezdza pod 40 st,podobno to normalne przy anginie ropnej ale nie mniej jednak baaardzo stresujace.W gardle troche lepiej.


Przy zapaleniu ucha tez mielismy Zinnat.;-)
 
Do góry