reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pets corner

Filpi dam ci namiary na naszego veta-babka jest bardzo sympatyczna,ma super podejście do zwierząt.w sumie nasz psiak nie chorował ale byliśmy u niej na szczepieniu czy pobraniu krwi i wydaje się być spoko.numer telefonu-061437153. to jest na ballysimon road niedaleko tons of fun.do tons of fun skręcasz na lewo a kawałek wcześniej po prawej stronie jest klinika weterynaryjna
 
reklama
hej,mam do sprzedania english springer spaniela.suczka ma 8 tyg,odrobaczona,dobraw kontaktach z dziecmi = 2 worki karmy,miski,zabawki.Musze ja sprzedac bo okazalo sie ze maly ma uczulenie.Cena 70 eu gg 7132532
 
ostrzegam tylko że to nie będzie takie proste Tiga będzie musiała to mięsko sobie upolować:-D a to mięsko to bardzo ruchliwe jest:-p
 
byś się zdziwiła jak ta kluska potrafi pomykać:-D sama czasami nie mogę uwierzyć:szok: jak się rozpędzi to trudno zatrzymać:-p
 
Ja mam 2 swinki morskie i sporo doswiadczenia w opiece nad nimi wiec jak cos piszcie. Kamcia a ty jak nie bedziesz miala co z Tomkiem zrobic zawsze mozesz go na opieke podrzucic podobny do mojego Craziego.
file.php
 
reklama
Anavera mój Tomek to rozetka a twoje??
Jak wygląda ich klatka? Powiedz coś wiecej.
Jak teraz byłam na wakacjach to Tomek został u koleżanki i ona tez ma świnke jak wróciłam to Tomek mnie poznał zaczął piszczeć (ucieszyłam sie), i zrobił sie bardziej towarzyski bo tam duzo osób wokół niego było.
 
Do góry