reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pets corner

Witajcie fajnie ze jest taki temat moja rodzina to tez pies rasy bulterier,wiem ze zaraz rozpiszecie się jakie to niebezpieczne psy może i tak jeśli tak zostaną wytresowane ale nasz MAO ma 7 lat wzięliśmy go ze schroniska jest łagodny i uległy a do tego jak każdy bull lubi się bawić i się nie meczy chciałabym żebyście go poznały.Mao ma sukcesy w terapi zajmowałam się w Polsce dzieckiem z zespołem Downa był doskonałym towarzyszem zabaw cierpliwym i wiernym szkoda ze nie może zostać dogoterapeutą.Chętnie odpowiem na wszystkie pytania co do tej rasy i jeśli zechcecie chętnie sie wam zaprezentujemy.
 
reklama
Bina-a nie zastanawiało Cię,że odkad mycha zwiała tyle kotów się zaczęło koło waszego domu krecić;)Żartuje oczywiście:)
Maobull-ja tam nie mam nic do zadnej rasy...jak ja byłam mała to mielismy brazowego dobermana-wszyscy się go bali a my w domu narzekalismy jaka to"ciotka";)
 
LUBICZANKO,kotow to od pierona tu mamy,przed i po myszce,mam nadzieje ze biedula nie zostala(wykorzystana)przez dzikie myszy i jakies potworki z tego nie wyszly,he,he i do mojego domu pozniej myszka z nowa rodzina nie wrocila.
 
my tez mamy psiaka.... Tige ma okolo roku.... 9e1b59df22[1].jpgdzieciaki moga jej nawet jedzenie z miski wyciagac i nic im nie zrobi :)
 
Ja wierze , takich malutkich to sie nie boje, ale jak taki bydlak nieraz podejdzie i zacznie ślinić sie lub warczyć to nie dziekuje. Może jakbym miała duzy dom i swojego psa to pewnie bym sie przekonała:)
 
reklama
A ja mam dwa koty-moje najukochansze zwierzaki pluszaki. A pies....przyjdzie ten dzien,ze moje marzenie o Dogu Niemieckim sie spelni....oj przyjdzie...narazie zbieram fotki:)
 
Do góry