reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - jak Wy sobie z tym radzicie/poradziłyście

reklama
Nic nie będzie kochana :( Na razie nie jestem zdolna, muszę się podleczyć ;*

Kto ci powiedział ze nie jesteś zdolna. Jeśli masz owu możesz tez zajść w ciąże. Jak nie będziesz wiedzieć o ciąży może stać się coś znacznie gorszego


km5shdge62j98pnh.png


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kto ci powiedział ze nie jesteś zdolna. Jeśli masz owu możesz tez zajść w ciąże. Jak nie będziesz wiedzieć o ciąży może stać się coś znacznie gorszego


km5shdge62j98pnh.png


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochanie moje, ja nie wiem w jakim stanie mam hormony, nie mam jak sprawdzić - zatrzymała mi się miesiączka, a musze 3 dzień cyklu zrobić. Coś się zaczęło dziać z hormonami tarczycy. Dostałam euthyrox. Tsh jest słabe bo 0,3. Więc nie zajde nawet jakbym chciała bardzo :( Musze podleczyć się. Ale za to mam swoją owulacje. Ale nieregularne cykle. W tym miesiącu zaczynała się ok 4-5 luty, była potwierdzona.
 
Kochanie moje, ja nie wiem w jakim stanie mam hormony, nie mam jak sprawdzić - zatrzymała mi się miesiączka, a musze 3 dzień cyklu zrobić. Coś się zaczęło dziać z hormonami tarczycy. Dostałam euthyrox. Tsh jest słabe bo 0,3. Więc nie zajde nawet jakbym chciała bardzo :( Musze podleczyć się. Ale za to mam swoją owulacje. Ale nieregularne cykle. W tym miesiącu zaczynała się ok 4-5 luty, była potwierdzona.

To tym bardziej bym zrobiła test jeśli miałaś potwierdzona owu coś może się złego dziać a test tylko wyeliminuje ciąże bo jeśli by była przy tak niskim tsh to od razu dostaniesz leki


km5shdge62j98pnh.png


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To tym bardziej bym zrobiła test jeśli miałaś potwierdzona owu coś może się złego dziać a test tylko wyeliminuje ciąże bo jeśli by była przy tak niskim tsh to od razu dostaniesz leki


km5shdge62j98pnh.png


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przy 0,3 nie zajde w ciąże w najbliższym czasie. :( Ale test moge już zrobić, jutro polece do apteki. :* Na razie stoje ze wszystkim, dziś mnie jakieś choróbsko złapało i czuje się słabo. Dlatego przełożyłam badania na pon.
 
reklama
Do góry