reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

18.10 taki środkowy termin z USG :-)
Pewnie i tak część z nas się wypakuje we wrześniu, a niektóre może nawet w listopadzie :)

Ostatnio byłam w szpitalu i poznałam dziewczynę która zgłosiła się do szpitala tydzień po terminie... I jeszcze tydzień była w szpitalu bo mały nie chciał wyjść.. Ale w dniu mojego wpisu urodziła :) także liczyła na marzec, a był kwiecień :)
 
reklama
Ja mam jutro o 9 wizytę i sie stresuje bo odstawilismy juz duphaston w poniedziałek i martwie sie czy maluszek sobie radzi...trzymajcie prosze za nas kciuki
 
Dziewczyny ja już po! Wszystko jak w najlepszym porządku. Przyszliśmy na badania a książę spał, pan doktor musiał obudzić :) nie znam jeszcze płci bo nie chciał pokazać.
Gratuluję! super! I jak z USG wyszło że który teraz tydzień u Ciebie? Tak to jest u mnie też na prenatalnych się nie pokazało co za płeć czekam do 8 maja Jeszcze 2 tygodnie...
 
Ja mam jutro o 9 wizytę i sie stresuje bo odstawilismy juz duphaston w poniedziałek i martwie sie czy maluszek sobie radzi...trzymajcie prosze za nas kciuki
Na pewno będzie wszystko dobrze. Ja dzisiaj ze stresu sprsc nie moglam. Od 6 na nogach w nocy co chwilę pobudka. Tyle czekania do 18..a tu proszę wszystko ok. U ciebie też tak będzie zobaczysz!

Ja przeżyłam mega szok bo pan doktor zaczął badać a dziecko się nie rusza... Ja już szybkie bicie serca pytam lekarza co się dzieje.. A doktor do mnie :spokojnie.. Ktoś tu śpi :D
Także. Strach ka duże oczy nic więcej! :) zobaczysz jutro nam napiszesz same cudownosci po badaniu!
 
reklama
Jak tylk wrócę z usg od razu dam znać co i jak :)

Oooo:) jako piękny zbieg okoliczności :) forumowe rodzeństwo :) na kiedy masz termin?
Dziękuję kochana ja również trzymam za was WSZYSTKIE tutaj kciuki i mam nadzieję że wszystko będzie w jak najlepszym porządku!
A ja OM miałam. 15.01, dzień po was, a termin z OM 22.10 a z usg 19.10 :)
Plec na prenatalnych wyszła ze chłopak :)
 
Do góry