reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

A ja OM miałam. 15.01, dzień po was, a termin z OM 22.10 a z usg 19.10 :)
Plec na prenatalnych wyszła ze chłopak :)
Wam łatwiej określić przy regularnych cyklach. Ja już siwieje. Mi doktor powiedział dzisiaj ze z prenatalnych wychodzi mu bliżej listopada. Ale dobrze mi u was i nie chce się stąd wynosić. :)
No i gratuluję syna!!! :)))
 
reklama
Dziewczyny A ja mam pytanie z innej beczki... kiedy najlepiej zacząć kompletowanie wyprawki? Jak spotykam kogoś znajomego lub z rodziny to często mówią jeszcze nic nie kupuj, wstrzymaj się.. Kiedy jest właściwy moment na To?Jak uważacie z własnego doświadczenia. Ja kończę teraz 16 tc. We wtorek może się dowiem jaka będzie płeć :)

Powiem ci tak. Poczekaj do wtorku, może się dowiesz jaka płeć. A potem idź i zacznij kupować ubranka. Jak jesteś w 16 tygodniu to chce ci się chodzić, szukać, patrzeć co ci się podoba. Masz czas sile i ochotę żeby sobie pomyśleć, powybierać i poprzebierac. Po 30 tygodniu może ci się załączyć zaawansowany tumiwisizm połączony z totalnym wyczerpaniem i niechęcią do myślenia.
Ja z pierwszym dzieckiem zaczęłam kupować ciuszki już po 12 tygodniu. To jest twój czas który masz spędzić radośnie i jeśli chcesz już zacząć kupować to zrób sobie i dziecku przyjemność i idź kupować
Zadowolona mama to szczęśliwe dziecko.
 
Witajcie dziewczyny w ten sloneczny dzien☺!
Jestem po wizycie. Dzisiaj zaczęliśmy 18 tydzień, wszystko jest dobrze, serduszko bije prawidłowo, maluszek się rozwija☺ i co jest super...poznalam płeć i wiem juz ze będzie to córeczka☺ dziękuję Wam za wsparcieteraz czekamy do 9 maja do badań prenatalnych II trymestru☺
 
Witajcie dziewczyny w ten sloneczny dzien[emoji5]!
Jestem po wizycie. Dzisiaj zaczęliśmy 18 tydzień, wszystko jest dobrze, serduszko bije prawidłowo, maluszek się rozwija[emoji5] i co jest super...poznalam płeć i wiem juz ze będzie to córeczka[emoji5] dziękuję Wam za wsparcieteraz czekamy do 9 maja do badań prenatalnych II trymestru[emoji5]
Gratuluję córeczki [emoji6]
 
Witajcie dziewczyny w ten sloneczny dzien☺!
Jestem po wizycie. Dzisiaj zaczęliśmy 18 tydzień, wszystko jest dobrze, serduszko bije prawidłowo, maluszek się rozwija☺ i co jest super...poznalam płeć i wiem juz ze będzie to córeczka☺ dziękuję Wam za wsparcieteraz czekamy do 9 maja do badań prenatalnych II trymestru☺
Świetna informacja. Gratuluję córeczki.
Dziewczyny, trzymajcie za mnie kciuki. Jutro o 15.30 mam wizytę. Bardzo sie niepokoję ostatnio, ale pocieszają mnie Wasze pozytywne informacje z wizyt i trzymam się myśli, że wszystko będzie dobrze.
 
Witajcie dziewczyny w ten sloneczny dzien☺!
Jestem po wizycie. Dzisiaj zaczęliśmy 18 tydzień, wszystko jest dobrze, serduszko bije prawidłowo, maluszek się rozwija☺ i co jest super...poznalam płeć i wiem juz ze będzie to córeczka☺ dziękuję Wam za wsparcieteraz czekamy do 9 maja do badań prenatalnych II trymestru☺
Gratuluję! Super informacja! Dużo zdrówka dla Was! :)
 
Świetna informacja. Gratuluję córeczki.
Dziewczyny, trzymajcie za mnie kciuki. Jutro o 15.30 mam wizytę. Bardzo sie niepokoję ostatnio, ale pocieszają mnie Wasze pozytywne informacje z wizyt i trzymam się myśli, że wszystko będzie dobrze.
Będzie wszystko dobrze, zobaczysz! :) każda z nas się boi ja jestem przerażona przed każdą wizytą, a potem okazuje się że nie bo powodu bo wszystko idzie po idealnej linii :)))
 
Wam łatwiej określić przy regularnych cyklach. Ja już siwieje. Mi doktor powiedział dzisiaj ze z prenatalnych wychodzi mu bliżej listopada. Ale dobrze mi u was i nie chce się stąd wynosić. :)
No i gratuluję syna!!! :)))
No oby synek już był na stałe hehe, regularnych cykli nie miałam a jak już to trwały 32-34 dni... Choc w ym co zaszlam chyba była wczesniej owulacji... Ale nieistotne :)
Świetna informacja. Gratuluję córeczki.
Dziewczyny, trzymajcie za mnie kciuki. Jutro o 15.30 mam wizytę. Bardzo sie niepokoję ostatnio, ale pocieszają mnie Wasze pozytywne informacje z wizyt i trzymam się myśli, że wszystko będzie dobrze.
Kciuki, ja jutro też mam wizytę ale na 15:45. :) musi być dobrze

14+2
Ale dzis piękna pogoda :)
Az chce się wyjść na dwór i posiedzieć na słoneczku :)
 
reklama
17+4
Cześć Dziewczyny
Chciałabym prosić Was o radę. Od 16 tyg czuje delikatne ruchy maluszka, takie jakby laskotanie, bąbelkowanie. Czasem te ruchy są silniejsze, czasem słabsze. W poniedzialek bylam u rodzicow, sporo zjadlam, bylo glosno i czulam wyraźniej ruchy. Od wtorku znowu wydaje mi się, że jest ich mniej. Czy powinnam się tym niepokoić? Nie chce panikować, ale boje się, że mogę cos przeoczyc. To moja pierwsza ciąża i nie mam porównania. Wizyta dopiero w poniedziałek.
Ja jestem w 14+3 i przed swietami mualam wrażenie ze czuje bulgotanie a teraz nie wiec zaopatrzylam sir w detektor tetna i dzisiaj przyszedl. Słyszałam bicie serduszka wiec juz jestem spokojna. Polecam :)
 
Do góry