reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Można kupić taki detektor tętna płodu do słuchania serduszka jak się denerwujesz mocno:-) A już 16 tydzień to bezpieczniejszy okres nie ma co się denerwować tylko się cieszyć to na zdrowie dla maluszka wyjdzie. Też od ostatniej wizyty muszę czekać 4 tygodnie do następnej ale to szybko minie zaraz święta potem majówka tak myślę że wydaje się to tak daleko ale szybko zleci... Przed nami jeszcze tyle tygodni. Cieszmy się tym czasem kiedy jeszcze wielkie brzuchy nie przeszkadzają nam w codziennych czynnościach! Będzie dobrze!
Ja właśnie mam detektor tętna zostal mi po poprzedniej ciąży poronionej i przyznaje ze jest rewelacyjny. Od 11 tygodnia udalo mi sie juz wysluchac serduszka i slychac tez jak maluszek sie rusza co daje mega ulgę szczególnie jak ktos ma juz za sobą przykre ciazowe doświadczenia.
 
reklama
16+4
Cześć. Dawno mnie tutaj nie było. Zastanawiałam się czy ktoś się jeszcze udziela na forum. Ja miałam 25 marca prenatalne usg i test pappa, lekarz powiedział, że wszystko ok. Najprawdopodobniej będzie chłopczyk. Ostatnia wizyte miałam 1 kwietnia, lekarz kazał przyjść za 4 tygodnie i powiem Wam, że zamiast się cieszyć to się stresuje, że już tak długo nie widziałam maluszka. Czy któraś z Was już czuje ruchy?
Ja czuje łaskotanie, motylki w brzuchu
 
W
Ja właśnie mam detektor tętna zostal mi po poprzedniej ciąży poronionej i przyznaje ze jest rewelacyjny. Od 11 tygodnia udalo mi sie juz wysluchac serduszka i slychac tez jak maluszek sie rusza co daje mega ulgę szczególnie jak ktos ma juz za sobą przykre ciazowe doświadczenia.
właśnie tez sie nad takim detektorem zastanawiam. Nie mam co prawda złych doświadczeń ale przez 3 tygodnie jakos wytrzymuje ale ten ostatni tydzień do kolejnej wizyty to jest stres czy z dzidziusiem wszystko ok.
 
W
właśnie tez sie nad takim detektorem zastanawiam. Nie mam co prawda złych doświadczeń ale przez 3 tygodnie jakos wytrzymuje ale ten ostatni tydzień do kolejnej wizyty to jest stres czy z dzidziusiem wszystko ok.
Moja lekarka nawet stwierdzila ze skoro czuje sie bezpieczniej z tym detektorem to jak najbardziej moge używać bo przeciez spokojna mama to spokojne dziecko. Swoj kupilam na olx za 40 zl i na prawde super sie sprawdza w dodatku wyświetla ilosc uderzeń serduszka na minutę co tez pomaga kontrolowac stan dzieciaczka☺
 
Moja lekarka nawet stwierdzila ze skoro czuje sie bezpieczniej z tym detektorem to jak najbardziej moge używać bo przeciez spokojna mama to spokojne dziecko. Swoj kupilam na olx za 40 zl i na prawde super sie sprawdza w dodatku wyświetla ilosc uderzeń serduszka na minutę co tez pomaga kontrolowac stan dzieciaczka☺
A z jakiej firmy? Może tez popatrze za takim
 
Ja w poprzedniej ciazy poszlam ba kontrolna wizytę do lekarza i okazalo sie ze serduszko juz nie bije. Przezylam taki szok ze teraz przed kazda wizytą mam ogromna traumę i wlasnie dzieki detektorowi od 11 tyg chodze na wizyte spokojna bo zawsze przed wizyta rano sprawdzam bicie i ruchy i ide spokojna. Juz powoli zaczynam czuc ruchy wiec sprzęt coraz mniej przydatny☺
 
Ja w poprzedniej ciazy poszlam ba kontrolna wizytę do lekarza i okazalo sie ze serduszko juz nie bije. Przezylam taki szok ze teraz przed kazda wizytą mam ogromna traumę i wlasnie dzieki detektorowi od 11 tyg chodze na wizyte spokojna bo zawsze przed wizyta rano sprawdzam bicie i ruchy i ide spokojna. Juz powoli zaczynam czuc ruchy wiec sprzęt coraz mniej przydatny☺
A w którym tygodniu jesteś?
 
A z jakiej firmy? Może tez popatrze za takim
Baby Sound. Kobieta od ktorej kupilam mówiła ze jej sie udalo zlapac serduszko dopiero w 20 tyg a jest bardzo szczupla. Ja juz w 11 bez problemu wszystko slyszalam mimo lozyska na przedniej scianie i kilku zbednych kilogramach jestem na prawde zadowolona z niego.
 
reklama
Ja mam dokladnie ten model
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-04-17-15-31-42.png
    Screenshot_2019-04-17-15-31-42.png
    142,3 KB · Wyświetleń: 46
Do góry