reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Hej dziewczyny mało mnie tu ostatnio(praca praca praca) ale wszystko nadrobiłam. U mnie wie siostra i mama alr nie chce jeszcze ogłaszać bo szefowa jeszcze nie wie i nie chce żeby dowiedziała się z miasta..
U nas 12 +7
 
Hej, można jeszcze do Was dołączyć? :) Obecnie 12t2d (wg USG). To moja pierwsza ciążą, więc przyznam, że odrobinę się stresuję. Na szczęście, wg ginekologa, maluszek rozwija się prawidłowo. :)
 
Cześć. I ja chciałabym dołączyć. :) Jestem Agata, za miesiąc z hakiem 23 lata. Obecnie pierwszy dzień 14 tygodnia. Pierwsza ciąża. Wg USG wszystko w porządku. W tym tygodniu wybieram się na prenatalne. :)
 
reklama
Do góry