reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
No dobra skoro mam czekać to już tu się pochwale [emoji16]
Tak dla pewności przed wyjazdem wskoczyłam dziś na wizytę i maleństwo rośnie pięknie podwoiło swoje rozmiary przez 2 tyg. wiec ma 52mm :) i według USG 11t7d No i lekarz powiedział ze jakby miał coś gdybać to pomiędzy nogami wyglada na chłopaka ale jeszcze nie potwierdza :)
IMG_6928.JPG
 
No dobra skoro mam czekać to już tu się pochwale [emoji16]
Tak dla pewności przed wyjazdem wskoczyłam dziś na wizytę i maleństwo rośnie pięknie podwoiło swoje rozmiary przez 2 tyg. wiec ma 52mm :) i według USG 11t7d No i lekarz powiedział ze jakby miał coś gdybać to pomiędzy nogami wyglada na chłopaka ale jeszcze nie potwierdza :) Zobacz załącznik 953156
Gratulacje ❤️
 
Aha jakby kogoś interesowała kwestia podróży to lekarz w moim przypadku stwierdził ze 3,5 h lotu jest Ok ale co 30 min mam się przejść. Ponadto na wszelki wypadek przepisał Duphaston i jakby coś się działo mam napisać maila i on powie co i jak. Generalnie bawić się dobrze odpoczywać i nie wariować za bardzo [emoji16]
 
reklama
No dobra skoro mam czekać to już tu się pochwale [emoji16]
Tak dla pewności przed wyjazdem wskoczyłam dziś na wizytę i maleństwo rośnie pięknie podwoiło swoje rozmiary przez 2 tyg. wiec ma 52mm :) i według USG 11t7d No i lekarz powiedział ze jakby miał coś gdybać to pomiędzy nogami wyglada na chłopaka ale jeszcze nie potwierdza :) Zobacz załącznik 953156
Aaaa cudo, super wieści :)
 
Do góry