reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
11+3

@Amica20 świetne wieści co dom to dom [emoji4]

U nas bylo malowane w listopadzie, teraz moze pokoj dzieci i cyklinowanie podłóg, sami nie wiemy gdzie wcisniemy malucha[emoji1787]

Ja przed ciąża piłam po min 4 kawy a teraz staram sie ograniczyć do jednej, czasem dwie wpadną bo wieczorem chodzę jak zombie

Macie dodatkowe ubezpieczenie? Pzu itp? Tak mnie naszło przy temacie szpitala amici

Aaa my dzis karkowke pieczona i tez nie wiem czy dam radę zjeść, najwyżej wieczorem zrobię pizze jeszcze
Ja mam w pracy z Avivy. Jak byłam na początku ciąży przez 5 dni w szpitalu, to na następny dzień po wysłaniu wniosku, miałam już pieniążki na koncie. Ale musi to być powyżej 3 dni hospitalizacji, żeby w ogóle rozważali wniosek.
 
10+2
Cześć dziewczyny!
U mnie z jedzeniem jest taki problem, że za dużo na raz zjeść nie mogę, ale za to co chwilę jestem głodna.
Wizyta już we wtorek. :o
Jak u was z kawą? Byłam mega kawoszem. I dwóch poprzednich ciążach kawka musiała być. Teraz na sam widok nie powiem co
Ja niestety na kawę nie mam ochoty, a przed ciąża piłam 3-4 kawy.
 
Jestem z tych, które za wszystko się wezmą. Także ten... w poprzedniej ciąży mąż był taki dumny jak położył podłogę w pokoju. To mu w „prezencie” dokupiłam jeszcze i musiał położyć całe piętro niżej ja w tym czasie malowałam. Bardzo, ale to bardzo lubię malować. Tym razem jednak się nieco wstrzymam. Wtedy po pomalowaniu całego salonu (dwie warstwy w jeden dzień), bardzo mnie brzuch bolał (26 tygodni) i doszłam do wniosku, że musiałam przesadzić. Teraz mam zamiar remont w kuchni zrobić, ale już nie w jeden dzień, tylko rozłożyć to na kilka. Mąż musi też schody polakierować, a to już jak ja z dziećmi będziemy w Polsce. Smród przy malowaniu drewna jest nieziemski. Jak tak pomyślę ile jest do zrobienia to aż mnie denerwuje jaka ja bezużyteczna jestem [emoji23] tak się składa, że mój tato ma swoją firmę remontową i od małego obyta jestem z wszystkim. Lubię. Mój mąż zaś zazwyczaj robi mi na złość. I rozmontowuje sprzęty [emoji33][emoji23]. Moja mama do dziś pokłada się ze śmiechu na widok rozmontowanej piły do cięcia płytek i kartki na niej „kochanie, rozmontowałem piłę, części nie znajdziesz”
 
10+2
Cześć dziewczyny!
U mnie z jedzeniem jest taki problem, że za dużo na raz zjeść nie mogę, ale za to co chwilę jestem głodna.
Wizyta już we wtorek. :oJa niestety na kawę nie mam ochoty, a przed ciąża piłam 3-4 kawy.
To akurat Ci organizm dobrze podpowiada, bo w ciąży powinno się jeść mało, a często. Nawet 6 małych posiłków dziennie.
 
11+3
My wczoraj cały dzień poza domem i na wieczór padłam
Dziś u nas na Śląsku piękne sloneczko wkoncu bo tego mi brakowalo
Dziś standardowo rosół ale kompletnie nie mam pomysłu co na drugie danie
Co do kawy to odkąd jestem w ciąży to nie pijam chociaż przed ciąża też nie byłam jakimś mega kawoszem
 
11+3
My wczoraj cały dzień poza domem i na wieczór padłam
Dziś u nas na Śląsku piękne sloneczko wkoncu bo tego mi brakowalo
Dziś standardowo rosół ale kompletnie nie mam pomysłu co na drugie danie
Co do kawy to odkąd jestem w ciąży to nie pijam chociaż przed ciąża też nie byłam jakimś mega kawoszem
U nas snieg z deszczem i masakrycznie zimno [emoji300]
 
11+3

@Amica20 świetne wieści co dom to dom [emoji4]

U nas bylo malowane w listopadzie, teraz moze pokoj dzieci i cyklinowanie podłóg, sami nie wiemy gdzie wcisniemy malucha[emoji1787]

Ja przed ciąża piłam po min 4 kawy a teraz staram sie ograniczyć do jednej, czasem dwie wpadną bo wieczorem chodzę jak zombie

Macie dodatkowe ubezpieczenie? Pzu itp? Tak mnie naszło przy temacie szpitala amici

Aaa my dzis karkowke pieczona i tez nie wiem czy dam radę zjeść, najwyżej wieczorem zrobię pizze jeszcze
Mam z PZU z pracy Za szpital urodzenie dziecka itp Wysyłam dokumenty i za kilga godz mam pieniądze na koncie Zawsze to jakaś dodatkowa gotówka Ale tam chyba karencji jest z rok więc jak ktoś teraz myśli to może byś za późno Ale na 100% nie wiem U nas na Dolnym Śląsku 20 stopni!! No i jeszxze pochwalę się idziemy wieczorem na Polska Noc Kabaretową 5 godzin smiania się Nie mogę się doczekać Miłego dnia [emoji8][emoji8]
 
reklama
Mam z PZU z pracy Za szpital urodzenie dziecka itp Wysyłam dokumenty i za kilga godz mam pieniądze na koncie Zawsze to jakaś dodatkowa gotówka Ale tam chyba karencji jest z rok więc jak ktoś teraz myśli to może byś za późno Ale na 100% nie wiem U nas na Dolnym Śląsku 20 stopni!! No i jeszxze pochwalę się idziemy wieczorem na Polska Noc Kabaretową 5 godzin smiania się Nie mogę się doczekać Miłego dnia [emoji8][emoji8]
Ja mam z Warty, karencja 6 miesięcy.

Dobrej zabawy!
 
Do góry