reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Gratulacje ❤ badal z jaka prędkością bije serduszko?
Mam takie usg z przed dwóch tyg 7+1 jeszcze tydzień i dwa dni do kolejnej kontroli.
Nie wiem nic nie mówił Ale mam jeszcze talię zdjęcie a się nie znam ;) ja mam następną za 12 dni Ale już u swojej gin no u tego byłam tak.dodatkowo ;)
IMAG3005.jpg
 
reklama
U mnie 7+3 i chyba w końcu wracam do świata żywych! Jeeee... pierwszy raz bez mdłości, zawrotów głowy i mega senności! Hurra. Właśnie kończę koktajl warzywno-owocowy, zabieram się za pranie i może ogarnę młodego pokój. Wzięłam trzy dni wolnego bo się kiepsko czułam, a dziś zaś całkiem nieźle.
 
U mnie 7+3 i chyba w końcu wracam do świata żywych! Jeeee... pierwszy raz bez mdłości, zawrotów głowy i mega senności! Hurra. Właśnie kończę koktajl warzywno-owocowy, zabieram się za pranie i może ogarnę młodego pokój. Wzięłam trzy dni wolnego bo się kiepsko czułam, a dziś zaś całkiem nieźle.

Super! :)
Czekam aż dla mnie nadejdzie taki dzień :)
Choć muszę przyznać ze tak jakby odzyskuję pomału energię. Codziennie wchodzę po schodach 3 piętra i jeszcze tydz temu musiałam robić przystanek na drugim: D
Teraz wchodzę elegancko na raz ;)
Mdłości najbardziej męczą po 20:00...
***********************************
Pewnie już był taki wątek, ale skoro jesteśmy przy zwolnieniach... po którym skończonym tygodniu planujecie iść na zwolnienie (takie już do samego rozwiązania)?
 
Ostatnia edycja:
@patkapateczka jeszcze zostalo an jutro wiec moge Ci podeslac.:D
@październikowe_love ja juz jestem od poczatku od pierwszej wizyty w 5 tyg ale to z racji mocnego krwawienia po badaniu, a na nastepnym jeszcze doszedl krwiak i tak juz zostalo. I jak wszystko bedzie ok to wroce dopiero po macierzynskim. I w sumie sie ciesze. W tamtym roku nie poszlam na L4 i stracialam ciaze, moze wlasnie dzieki odpoczynkowi w domu teraz jestem juz dalej niz wtedy.
 
Hm ja na razie nie planuję, chyba że za 2 - 3 tygodnie jak powiem że jestem w ciąży i będzie jakaś afera to olewam ta firmę i spadam na l4 a po macierzyńskim poszukam nowej pracy...
 
reklama
8+5
Cześć witam się po wczorajszej wizycie[emoji3526]
U nas wszystko dobrze, ciąża mlodsza o 4 dni więc dziś jest 8+5
Wyczekane serduszko widziałam a nawet słyszałam. Nasz czlowieczek ma 2cm
Bardzo się cieszę i już na dobre dołączam do forum. Termin przesunął się na 5 października[emoji3526]pozniej nadrobię co napisalyscie[emoji3526]
Dziewczyny po wszystkim co zjem mam w paszczy taki niesmak i "gule" w gardle... Nie mam mdlosci ale juz tak mnie to denerwuje... Nic nie pomaga. Wczesniej probowalam niesmak zajadac innym smakiem, ale bylo gorzej bo dochodzilo przepelnienie.
Ma ktoras tak?...
Ja mam....
Pewnie już był taki wątek, ale skoro jesteśmy przy zwolnieniach... po którym skończonym tygodniu planujecie iść na zwolnienie (takie już do samego rozwiązania)?
Ja teraz jestem do piątku ale zwolnienie wpisał lekarz rodzinny, i jutro idę na wizytę do Gina i zamierzam już zostac na zwolnieniu, że względu na pracę, 3 zmiany, produkcja, ogólnie ciężkie warunki i dźwiganie więc wiadomo....


Witam was,
Maz się chyba wczuwa w rolę, i koledzy mu ginekologa polecili i powiedział bym do tej babki poszła, i wizyta na jutro o 15.30 :) zobaczymy trzymajcie kciuki by serduszko już było :)
 
Do góry