reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Dzień dobry! Tutaj chmura sniezycowo gradowa. Mam dzis depresje. Snily mi sie klopoty z fasolka, rano mi chyba pekla sprezyna w auciestilo a w pracy mnie denerwuja... jak na mnie ktoś krzywo spojrzy to sie rozplacze... piekny nastrój :(
 
reklama
@dorzynka Jutro wstanie lepszy dzien. Zobaczysz! ja tak mialam z nd na pon, obudzilam sie z mysla ze na bank fasolka obumarla, nawet do mamy dzwonilam ze chyba juz po wszystkim. Laura moja corka z racji ze ferie i jest w domu łazila za mna i tylko pytala mamo co ci jest a ja tylko z łzami w oczach ze nic. Przyszedl nastepny dzien i juz bylo lepie.
Najgorsze jest to ze nawet jak juz to by sie stalo to czlowiek lazi i mysli ze jest ok. a na badaniu zonk. I odliczasz do kolejnego badania a jak sie zbliza to chyba wolalabym je odwlec. ehhh sorry powialo zgorzknieniem:(
 
Ja sobie później kupię detektor tętna płodu,w pierwszej ciąży miałam i naprawdę czasem ratowało tyłek tylko fakt,że to raczej później się przydaje jak można przez brzuch USG robić. To w sumie sprzęt niemedyczny, tani i czasem się przydaje w razie niepokoju.:)

@Kordosia pierwsze slysze ze cos takiego jest. No ale wiesz 11 lat temu jeszcze nie bylo i czuje sie znow czasami jak pierworodka:D A ile kosztuje?
 
8+0
Cześć dziewczyny
U mnie jakoś ciężko smutno i do tego pogoda okropna. Brzuch nadal mnie boli do tego prawa strona jakby z kręgosłupem. Nie wiem czy leżeć siedzieć czy chodzić. Ból jest do wytrzymania ale uciążliwy. Piersi mnie nie bolą tylko same sutki nie wiem czy to dobrze czy nie bo bolały mnie całe piersi.
 
Ja dzis weszlam do sklepu zoologicznego. I jak szybko weszlam tak wyszlam, WSZYSTKO czułam, aż mnie zemdliło [emoji23].
Mnie tez deszczowa pogoda rozwala, NIC mi sie nie chce. A nie... czekajcie... gary umyłam [emoji23][emoji1787]
 
@Kordosia pierwsze slysze ze cos takiego jest. No ale wiesz 11 lat temu jeszcze nie bylo i czuje sie znow czasami jak pierworodka:D A ile kosztuje?
Ja tam bym się w to nie bawiła. Po pierwsze to ultradźwięki i jak dziecko już słyszy to katować go takim pikaniem, to chyba nie za fajnie. A założę się, że jak to już będziecie mieć w swoich łapkach to kilka razy na dzień to pójdzie w ruch [emoji6]
Po drugie, najczulsze są od 10 tc, więc ten najgorszy okres i tak jesteśmy zdane na wizyty u ginekologa.
To tylko niepotrzebne nakręcanie się, jak z tą betą. Nie daj Bóg, będą jakieś zaburzenia w tętnie dziecka, które są normalne, bo się np. czymś zdenerwowało, a my już będziemy panikować, bo widełki pokazują nam, że powinno być takie, a takie.
Koszt też nie jest niski, ale nie zaporowy.
Jak dla mnie - nie.
 
8+0
Cześć dziewczyny
U mnie jakoś ciężko smutno i do tego pogoda okropna. Brzuch nadal mnie boli do tego prawa strona jakby z kręgosłupem. Nie wiem czy leżeć siedzieć czy chodzić. Ból jest do wytrzymania ale uciążliwy. Piersi mnie nie bolą tylko same sutki nie wiem czy to dobrze czy nie bo bolały mnie całe piersi.
6
Mnie cale to chyba jeszcze nie bolaly,ale jakos zmienily ksztalt i wygladaja jak takie smutne lisie pyski haha.dzis sutek mnie strasznie bolal jak go dotknelam,ale tylko jeden.no i mdlosci juz mocne w pracy nad jogurtem z owocami...gdzie normalnie to codziennie jem to dzis wyjatkowo nie wchodzil.teraz jest ok.jestem w 6 tyg.i licze na duzo objawow,zobaczymy
 
reklama
Ja tam bym się w to nie bawiła. Po pierwsze to ultradźwięki i jak dziecko już słyszy to katować go takim pikaniem, to chyba nie za fajnie. A założę się, że jak to już będziecie mieć w swoich łapkach to kilka razy na dzień to pójdzie w ruch [emoji6]
Po drugie, najczulsze są od 10 tc, więc ten najgorszy okres i tak jesteśmy zdane na wizyty u ginekologa.
To tylko niepotrzebne nakręcanie się, jak z tą betą. Nie daj Bóg, będą jakieś zaburzenia w tętnie dziecka, które są normalne, bo się np. czymś zdenerwowało, a my już będziemy panikować, bo widełki pokazują nam, że powinno być takie, a takie.
Koszt też nie jest niski, ale nie zaporowy.
Jak dla mnie - nie.
No zgodze sie ze jest to ryzyko jak sie nie znajdzie tetna dziecka bo sie np ulozylo inaczej,a my nie wykwalifikowane polozne;) i panika!ja to bym sobie aparat Usg kupila hehe
 
Do góry