reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Cheat day :) luby przywiozl mi do pracypołudnia qurrito z kfc. Pochlonelam niezdrowca :x wyjatkowo, z okazji mojego paskudnego nastroju...
A mnie nie boli nic- piersi troszke. Siku co prawda meczy... ale tak to spokoj wiec troche martwi taki stan. Boli zle, nie boli- jeszcze gorzej. Uhhhh :x
 
reklama
@patkapateczka mnie w tej ciąży bolą tylko sutki. Co prawda dziś rano jak wstałam byłam święcie przekonana, że nic mnie już nie boli, ale teraz jednak czuję, że boli :p Dziś pierwszy raz uśmierciłam swoją fasolkę, ciekawe ile jeszcze razy i się to przydarzy w tej ciąży :p
 
Cheat day :) luby przywiozl mi do pracypołudnia qurrito z kfc. Pochlonelam niezdrowca :x wyjatkowo, z okazji mojego paskudnego nastroju...
A mnie nie boli nic- piersi troszke. Siku co prawda meczy... ale tak to spokoj wiec troche martwi taki stan. Boli zle, nie boli- jeszcze gorzej. Uhhhh :x
Oj znam to,i tak zle i tak nie dobrze:(
 
Najbardziej martwią mnie bóle brzucha. Lekarz powiedzial ze moze boleć ale czy praktycznie ciągle mimo brania leków. Ja się chyba wykończe. Mogła bym co tydz mieć wizytę dla świętego spokoju A tu jeszcze dwa tyg. Zastanawiam się czy nie zadzwonić do gina żeby mnie przyjął Ale nie chce wychodzić na histeryczke.
 
Najbardziej martwią mnie bóle brzucha. Lekarz powiedzial ze moze boleć ale czy praktycznie ciągle mimo brania leków. Ja się chyba wykończe. Mogła bym co tydz mieć wizytę dla świętego spokoju A tu jeszcze dwa tyg. Zastanawiam się czy nie zadzwonić do gina żeby mnie przyjął Ale nie chce wychodzić na histeryczke.
Zadzwon i zapytaj ;)
 
Najbardziej martwią mnie bóle brzucha. Lekarz powiedzial ze moze boleć ale czy praktycznie ciągle mimo brania leków. Ja się chyba wykończe. Mogła bym co tydz mieć wizytę dla świętego spokoju A tu jeszcze dwa tyg. Zastanawiam się czy nie zadzwonić do gina żeby mnie przyjął Ale nie chce wychodzić na histeryczke.
Jak masz taka opcje to dzwon,ja bym dzwonila dla wlasnego spokoju
 
@patkapateczka mnie w tej ciąży bolą tylko sutki. Co prawda dziś rano jak wstałam byłam święcie przekonana, że nic mnie już nie boli, ale teraz jednak czuję, że boli :p Dziś pierwszy raz uśmierciłam swoją fasolkę, ciekawe ile jeszcze razy i się to przydarzy w tej ciąży :p
Mi sie dzisnie snilo ze byloz "po sprawie" pewnie dlatego mam dzis taki nastroj
 
reklama
Hej znów witam się z pracy.. Robicie smaki na dobre Niezdrowe zarelko a człowiek sobie raptem pomarańcze zabrał ze sobą i ślina do pasa :D

Patkapateczka czasem lepiej wyjść na histeryczke i z wizyty albo chociaż konsultacji telefonicznej skorzystać niż później sobie nie daj Boże w brodę pluć.. Chociaż niektóre bóle są normalne to jednak jak masz się tym tak zamartwiac to też nic dobrego dla fasolki :)

Loli smutne lisie pyski? [emoji1787][emoji1787] Dobre, dobre [emoji16] rozbawilas mnie w ten pochmurny dzień.

Ja dziś z rana słabo się czulam, choć ciśnienie miałam w miarę dobre to taki flak byłam, ciężko mi się oddychalo i myślałam już, że nie wyjdę z domu do roboty.. Mąż mnie podrzucił. A tutaj po jakiejś godzinie już mi się odmieniło ale przy sprzątaniu się napocilam jakbym co najmniej remont jakiś robiła a nie podłogę myla..

Akrimjoch jak się objawia to zatrucie ciążowe i czego należy unikac?

Czoperka fajne te spodnie z Lidla :)
 
Do góry