reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

No właśnie. Nie dogodzisz. :)
W pierwszej ciazy Gaba była subtelna. Jak się ruszała to jak wdzięczny motylek. Tu połaskotało, tam troszkę pokręciło. Większość dni ładnie sobie w brzuszku spała. A ten jak lokomotywa. Jak się przeciągnie to z taka energia, ze aż mi dech odbiera. Albo mam wrazenie ze z nudów kopie mnie w jedno i to samo miejsce jakby ćwiczył podanie w piłce nożnej. Będzie albo akrobata albo piłkarzem. Albo czuje go w trzech miejscach naraz. Normalnie poligon
 
reklama
Tak na marginesie. Wg lekarza ilość wód płodowych 16afi? Chyba dobrze usłyszałam. Natomiast powiem Wam, że jestem osoba szczupła, tzn bez nadwagi:). Wzrostu mam 163 cm a przed ciążą warzyłam 64 kg;). Teraz warzę 67,4 kg,ale za to obwód brzuszka (mierzony na pępku)mam 102cm. Jak czytam różne fora, to czasami tyle dziewczyny mają w czasie rozwiązaniao_O.
 
Rozmiarem brzucha nie zawsze należy się sugerować. Z Gabi miałam brzuch normalnej zdawałoby się wielkości a dziecko wyszło 4400. Była ładnie zwinięta ku kregoslupowi.
A teraz w 26 tygodniu jestem olbrzymia. Ale i dziecko jest tez inaczej ułożone. Plus mięśnie są już rozciągnięte po pierwszej ciazy i każda następna ciąża jest widoczna szybciej niż pierwsza.
 
Tak na marginesie. Wg lekarza ilość wód płodowych 16afi? Chyba dobrze usłyszałam. Natomiast powiem Wam, że jestem osoba szczupła, tzn bez nadwagi:). Wzrostu mam 163 cm a przed ciążą warzyłam 64 kg;). Teraz warzę 67,4 kg,ale za to obwód brzuszka (mierzony na pępku)mam 102cm. Jak czytam różne fora, to czasami tyle dziewczyny mają w czasie rozwiązaniao_O.
Ja w 3 ciąży na koniec miałam obwód brzucha 150..... :huh::-D:rofl:
 
Wczoraj wróciłam z małych wakacji i co mnie zaskoczyło? to, że zdecydowanie lepiej się czułam będąc aktywna (tzn. spacerując) niż odpoczywając, naprawdę nie spodziewałam się tego, myślałam sobie, że cały dzień będę odpoczywać, czytać itp., a tu klops, nie mogłam wysiedzieć, musiałam się ruszać :D No i Mała zrobiła się aktywniejsza, czuję ją już praktycznie cały czas, ale jak napisała DarkAsterR jest bardzo subtelna i delikatna ;)
 
Aż muszę z ciekawości sprawdzić obwód swojego brzuchola, bo też mam wrażenie, że jest większy na tym samym etapie niż w poprzedniej ciąży. I dziecko teraz też bardziej ruchliwe.
 
reklama
Do góry