reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Nie jest taka straszą, polecam wziąć połówkę cytryny, nie czułam cukru nawet, jedynie ostatnie dwa łyki. No i gardło mnie bolało,ale Pani mówiła,że nie można pić wody, A jak źle się poczuje to mogę przyjść się położyć nawet na 2h i jedyne co to można chwilę odczuwać nudności,ale za to bardzo chce się spać [emoji16][emoji28] no i głód [emoji28][emoji28]
Słynna glukoza! w pracy wszystkie koleżanki mnie tym straszą, to jeszcze przede mną, choć już niedługo ;) Ale zostało Ci jeszcze 40 minut i będzie po wszystkim :D
 
Nie jest taka straszą, polecam wziąć połówkę cytryny, nie czułam cukru nawet, jedynie ostatnie dwa łyki. No i gardło mnie bolało,ale Pani mówiła,że nie można pić wody, A jak źle się poczuje to mogę przyjść się położyć nawet na 2h i jedyne co to można chwilę odczuwać nudności,ale za to bardzo chce się spać [emoji16][emoji28] no i głód [emoji28][emoji28]
Mi Położna polecała kupić smakową, podobno lepiej "wchodzi" nawet już się dowiedziałam, że w aptece koło mojego mieszkania jest ;)
 
reklama
To okropne jak musiałaś się czuć, ale na szczęście to był fałszywy alarm :) Moja Mała aktywna jest wieczorami, rzadko jej się zdarza kopać w ciągu dnia, ale jak już się wygodnie położę wieczorem to wtedy zaczyna :)
Moja rano albo wieczorem ale wtedy juz drugi dzień nic, ani picie lodowatej wody nie pomagało ani jedzebie czegoś słodkiego. A ona po prostu sobir odpoczywała. Łobuziak już w brzuszku robi mamie psikusy :D wczoraj za to nadrabiała dzosiaj tez nawet ruchliwa :)
 
Do góry