reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja już przygotowana
.. Uf nie wiedziałam że tak ciężko goli się nogi [emoji23] czekam na moją godzinę zero.

Nie wiem czemu tak się boję. Byłam 26 na wizycie lekarka mówiła że dzieciątko rozwija się prawidlowo tylko ten krwiak.. Ale przez te wszystkie informacje ze co chwilę u kogoś coś... Boję się że pójdę i dowiem się strasznych rzeczy.. No i te sny do tego.. Chyba czas na coś na wyciszenie... Albo... Bieszczady. :D
 
reklama
Zamowilam. No ciekawość mnie zerzre
Mi znajoma napisala od razu ze z poczatku jest ciezko znalezc tetno i trzeba dojsc do wprawy. Zebym sie nie wystraszyla bo miala to samo. Ja szukalam, szukalam (na sucho), nic - glucho. Przylozylam do swojego serca... no dziala, ale jakos tak cicho... Dopiero potem sie naoliwiłam i od raaaazu inny odbior ;).
 
Hmmm jakby mi maz tak powiedział to chyba bym focha strzeliła :/
Nie focha a jego bym strzeliła [emoji1787]
Poród w wodzie fajna sprawa pewnie w Białymstoku takiego czegoś nie ma ... A z ciekawości to taki poród w wodzie to był prywatnie i płatny czy na NFZ ? Ja bym chciała urodzić naturalnie ale jak będzie czas pokaże jak będą wskazania do CC to trudno. Też bym nie chciała żeby mój mąż patrzył na mnie męcząca się i te flaki i to wszystko żeby tak mógł nie patrzeć a mógł być ale jak będzie to będzie patrzeć to lepiej żeby nie był na sali porodowej ale w szpitalu blisko jak będzie po wszystkim rzeby mógł odrazu maleństwo zobaczyc Mąż mój mówi że dla niego wszystko jedno... A po co się podwiązuje te jajniki?
Ooo widzę że jesteś z Białegostoku?? A już myślałam że sama tutaj z Podlasia jestem [emoji6] jest możliwy prywatnie[emoji6]
 
Nie focha a jego bym strzeliła [emoji1787]Ooo widzę że jesteś z Białegostoku?? A już myślałam że sama tutaj z Podlasia jestem [emoji6] jest możliwy prywatnie[emoji6]
To jesteśmy dwie Podlasianki:-) Tak w Białymstoku mam lekarza i chce w Białymstoku rodzić ale na codzien mieszkam koło Korycina tego słynnego z serów i truskawek:-) Gdzie chodzisz do ginekologa ? mnie dziś moja trochę zdenerwowała dzieciątko ok i wyniki wszystkie ok ale podejście do pacjenta to masakra i nie chciało jej się nawet popatrzeć rzeby zerknąć na płeć chodzę do synergii do dr. Nowak na stołecznej... W którym szpitalu myślisz rodzić?
 
Nie focha a jego bym strzeliła [emoji1787]Ooo widzę że jesteś z Białegostoku?? A już myślałam że sama tutaj z Podlasia jestem [emoji6] jest możliwy prywatnie[emoji6]
Nie chciałam tak dosadnie tego pisać hahaha
A ja rodziłam w wodzie w szpitalu na NFZ, nic nie płaciłam hihihi
 
Padnieta jestem.... Podlałam tunel i nie mam siły na nic.....
Jeszcze mam jeden rzadek do obsadzenia papryki i pomidory by się zdało bo mało mam....

970326
 
Mi się tez ostatnio węże śniły ale ja przed jedbym uciekalam :(
W moim śnie mój pies (pekinczyk) jednego dorwal i chciał gryźć ale wąż się nie dawał i go dusil, a dalej to już się chyba (na szczęście) obudziłam bo nie pamiętam.. Głupoty takie, że masakra [emoji23]
 
reklama
To jesteśmy dwie Podlasianki:-) Tak w Białymstoku mam lekarza i chce w Białymstoku rodzić ale na codzien mieszkam koło Korycina tego słynnego z serów i truskawek:-) Gdzie chodzisz do ginekologa ? mnie dziś moja trochę zdenerwowała dzieciątko ok i wyniki wszystkie ok ale podejście do pacjenta to masakra i nie chciało jej się nawet popatrzeć rzeby zerknąć na płeć chodzę do synergii do dr. Nowak na stołecznej... W którym szpitalu myślisz rodzić?
Ja chodzę do Przepiescia prywatnie. A rodzic nie wiem. Albo w Usk albo u Arciszewskich. Ja jestem po dwóch cc
 
Do góry