reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Gabi Gabi, bardzo mi przykro :(
Czoperk, 40m2? O kurde oszalałabym. U nas więcej troche, ale sąsiedzi, cisza, 3 piętro. Masakra po prostu

Witam wszystkie nowe mamuśki i czekam na wieści z wizyt u pozostałych!
A ja tak naprawde bede jedną z was jak machne test:)
 
reklama
Gabi Gabi, bardzo mi przykro :(
Czoperk, 40m2? O kurde oszalałabym. U nas więcej troche, ale sąsiedzi, cisza, 3 piętro. Masakra po prostu

Witam wszystkie nowe mamuśki i czekam na wieści z wizyt u pozostałych!
A ja tak naprawde bede jedną z was jak machne test:)
To nasze trzecie wynajmowane mieszkanie - najmniejsze, ale najbardziej je lubię :) jakoś się mieścimy [emoji14] za to mamy ogródek i piękną lokalizacje :)
 
@Matkaroku pierw musisz go zakupić :D
No, już dziś prawie kupiłam:) prawie, bo koleżanke spotkałam i szybko test na połke.

Czoperka, no małe mieszkanka są urokliwe to fakt:) ja też mam piekną lokalizacje i tylko to mnie tu trzyma.

Dziewczyny a ciągnie was już macica? Mam na myśli wiązadła, po bokach. Mnie od wczoraj a dziś cały czas czuje, póki co delikatnie jeszcze. W poprzednich ciążach też miałam to uczucie ale troszku później.
 
Ja miałam tylko bóle takie jak @ i lekkie klocie. Lekarka przepisala mi nospe ale nie boli aż tak żeby brać:)
 
No, już dziś prawie kupiłam:) prawie, bo koleżanke spotkałam i szybko test na połke.

Czoperka, no małe mieszkanka są urokliwe to fakt:) ja też mam piekną lokalizacje i tylko to mnie tu trzyma.

Dziewczyny a ciągnie was już macica? Mam na myśli wiązadła, po bokach. Mnie od wczoraj a dziś cały czas czuje, póki co delikatnie jeszcze. W poprzednich ciążach też miałam to uczucie ale troszku później.
A czemu wstydzilas się koleżanki?;)
 
U mnie z bólu to głównie doskwierajace kilka razy na dzień bóle krzyżowe. W brzuchu to tak coś nie coś mierzi, ale niezbyt dokuczliwe i bezboleśnie.
 
reklama
Do góry