reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe dwie kreski 2020 🍀

reklama
Ja mam nadzieję że jednak jutro @ się nie pojawi. Został mi ostatni test I to 25, więc jak nie przyjdzie to będę to robić dopiero w poniedziałek bo wcześniej nie ma sensu.
 
Noo zdecydowanie :D masz podelko od tych testow? To 10ki? Ja wczoraj w 4ch aptekach byłam i tylko jedna 10ke dostałam :(
Screenshot_20201015-124646.jpeg


Mam je z allegro. Zdjęcie ponizej. Mam też paskowe z tej firmy. Jutro dostane jeszcze testy babyboom żeby porównać [emoji85]
 
reklama
Wczoraj zaczęłam czytać więcej o Ovitrelle i znalazłam artykuł gdzie było napisane, że podanie Ovitrelle "w ciemno" daje 10% szansy na wstrzelenie się w odpowiedni moment. Oczywiście pęcherzyk pęknie ale cóż z tego, skoro komórka nie była jeszcze w pełni rozwinięta. Żeby prawidłowo zrobić zastrzyk to trzeba zbadać estradiol, progesteron i coś jeszcze i to musi być w odpowiednich normach. A ginekolodzy mówią, że zastrzyk najlepiej robić jak pęcherzyk ma 18-22mm. A mi dzisiaj sam pękł przy 26mm. Czyli jak podobałam ostatnio przy 20mm to znaczy, że pękł ale komórka nie była dojrzała i może to było przyczyną niepowodzeń....[emoji848][emoji848][emoji848]
Z tym mierzeniem pęcherzyka to tez trzeba trafić na specjalistę. Z tego co mówiła moja ginekolog to powinna byc wyciągnięta średnia z jego wymiarów. Jak na początku starań zapisałam sie na monitoring do przypadkowego lekarza i do wyniku badan wpisała największy wymiar 26 mm.
 
Do góry