reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

ja mam tak jak ruda uśmiech pełną gęba gaworzenie ale nie ma głośnego hahaha za to jest ryk i płacz ostatnimi czasy
 
reklama
Cześć dziewczyny ;-)
Mój też zaczął od paru dni się głośno śmiać, działają na niego łaskotki po brzuszku i jak udaje ze jem jego nóżki lub rączki i taki odgłosem mniam mniam, :-)
Ale też stał się strasznie marudny, praktycznie muszę mu poświęcać 100% uwagi jak nie śpi, i nie wiem czy to minie, czy jak będzie trochę starszy to może bardziej zajmie się zabawkami :-S
A ja u was maluszki się już przekrecaja?
Bo u nas jak narazić to w prawą stronę, a rehabilitację zaczynamy dopiero 13 tego.
 
reklama
Do góry