reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Mi lekarz powiedział że dopiero jak będę miała miesiączkę mam zrobić cytologię.
Torunianka a dobrze maluszek przybiera? Myślę że lubi jeść tylko to mleczko które szybko leci na początku ;)

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie lekarka zaleciła cytologię po pierwszym okresie, chyba że okres się długo nie pojawi to wtedy cytologia najpóźniej rok po porodzie.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jurczux przyznam szczerze że niewiem ile dokładnie przybiera. słoneczko ważymy raz na miesiąc podczas wizyty u lekarza czy w szpitalu a tak nie mam pojęcia. Wcześniej to robiła pielegniarka środowiskowa podczas wizyt patronażowych z racji tego, że zmieniłam pielęgniarkę, druga przychodziła dłużej niż 6tygodni.
Ruda1991 z tym że kiedy biorę pierś jeszcze mi z niej leci a mój odpływa do krainy snów,potem rozbudzony drugą piersią znów je i po jakimś czasie znów zasypia..
 
reklama
ja czekam az moj po raz koljny glosno sie bedzie smial ale narazie tylko sie szeroko smieje i ma taka wielka paszcze :)
 
Do góry