reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
wiele w tych kartach nie ma bo ja mam to fakt ja dodatkowo mam zaznaczane ruchy dziecka jego wagę z moje ciśnienie i wszystkie wyniki krwi i moczu oraz gbs tokso wiec to pewnie podstawa przy rejestracji na porodowce

mój mały rano znowu do mnie stukał z dołu brzucha wiec się chyba zbliża ten czas dużymi krokami

teraz jemy śniadanko i chyba się jeszcze zdrzemniemy bo mnielismy ciężką noc, maluch uciska na pęcherz i co 2 h do kibelka smigalam
 
No w mojej karcie oprócz tego co napisałam to nic istotnego nie ma:-\ niemniej jak się zorientowałam to się zdenerwowałam :-\ na tyle wizyt akurat teraz musiała tam zostać :-(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila recepcjonistka moze tam wejść:) a nawet jesli nie to trudno jak Cie weźmie to urodzisz bez karty a tych bólach to w dupie bedziesz miała takie pierdołki:)

Mi znowu cała noc ręce drętwiały:( do tego córa gorączki i bólu gardła dostała wiec teraz to mam nadzieje ze nie urodzę przez najbliższe dni:( ech jak nie urok to...
 
Betka uparta ta Twoja szyjka ale juz jestes tyle po terminie(11 dni?) ze teraz to juz musza zadziałać. Trzymam kciuki to naprawde nie potrwa juz dlugo:)
 
reklama
Do góry