reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Dla mnie to trochę dziwnie się liczy na którym jesteśmy miesiacu, nie wiem o co chodzi;) bo skoro jestem teraz w 17 tyg to powinien to być już 5 miesiąc a jest 4:p
 
W jaki sposób oznaczać miesiące i tygodnie ciąży? Pierwszy miesiąc trwa od 1 do 4 tygodnia. Drugi miesiąc trwa od 5 do 8 tygodnia. Trzeci miesiąc to 9-13 tydzień ciąży. Czwarty miesiąc: 14-17 tydzień. Piąty miesiąc: 18-22 tydzień. Szósty miesiąc: 23-27 tydzień. Siódmy miesiąc: 28-31 tydzień. Ósmy miesiąc: 32-35 miesiąc. Dziewiąty miesiąc: 36-40 tydzień.
 
, Dzięki za te wypowiedzi dotyczące wanny :-) chyba póki co nadal będę się od nich powstrzymywała bo raz, że mija gin traktuje ciążę jako zagrożona a dwa łatwo łapię infekcje...

Co do tygodni to u mnie też wypisuje położna skończone tygodnie i teraz mi pewnie wejdzie 13. W ogóle muzę się dowiedzieć czy zmieniamy termin porodu czy nie bo mam aż trzy opcje wpisywane- 16 wg om, 29-02.11 wg usg. :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A słuchajcie jak np dziecko nagle urosło bardziej i zamiast być wielkości 10tc jest 10+3tc to wtedy przesuwamy do przodu czas ciąży czy się na to nie patrzy?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry