reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Dziewczyny ważne jest nasze podejście do tematu. ;) ja chcę karmić przez pierwszy rok. Mam nadzieję, że będę mogła. A sobie potrafię tego i owego odmówić dla zdrowia malucha ;)
 
reklama
PerseaNigre u mnie nagorszy był brak snu po 3 mc chodziłam jak zombi do dnia dzisiejszego zastanawiałam się jak dawalam radę tyle nie spać a w dzień chodzic na ekstremalnie długie spacery :-)


Magda86 co prawda spóźnione ale wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :-) Zabawa musiała być extra :-)



Larkaa też w weekendy nie mam czasu a szczególnie na net teraz mam więcej luzu bo jesteśmy u teściów :-) Widzę że na temat zywieniowy moglbysmy powymieniac się inf ;-) Też jestem tego zdania ze organizm pewnie odrzuca tabletki w pierwszej ciąży po witam dla kobiet wymiotowalam po wszystkim jak odstawiłam wszystko przeszło po jakimś czasie zaczęłam brać i znowu wszystko wróciło az w końcu mój gin powiedział żebym nie lykala witamin i do końca brałam tylko kwas ;-)


Neilaaa, myślisz że my w ciazy możemy brać ten Immuno czytałam opinie i sa fantastyczne zamierzam jutro zamówić dla córki i zastanawiam się czy też mogę - dzięki wielkie za inf ;-)



Papciarkowa mam nadzieję ze po antybiotyku poczujesz się znacznie lepiej !!! Mi do końca nie pomógł Duomox o ile zatoki mnie nie bolą to z gardłem i kaszlem walczę do dzisiaj :-( na pewno jedna tabletka solpadeiny nie zaszkodziła szkoda że wcześniej nie zaczęłaś brac antybiotyku. Dużo zdrówka !!! Wiesz warto przed 40 są odmlodzic dzidziusiem ;-)


Paulina tez mam wrażenie że duphaston potęguje mdłości :-( Strasznie mnie męczą a pewnie jeszcze troszkę będę je brała :-/
 
@Madziula27 akurat u mnie witaminy nie powodują żadnych mdłości. Biorę Pharmaton ale wiadomo, co organizm to organizm. U mnie po porodzie wystąpił zespół popunkcyjny i anemia. Po tym zespole, dochodziłam do siebie z pół roku bo to nie pierwszy raz kiedy miałam taką miłą przypadłość. Wtedy spałam po 16 godzin a przy dziecku to wiadomo jak ze snem.
 
Asiaa też chciałam karmić rok ale się nie udało po 8mc mala przeszła na Nutramigen :-( Strasznie było rozstawać się z cycowaniem.



Stonka84 byłaś na clo? ?? Też miałam z Martynka stymulowany cykl teraz też brałam clo przez 4 cykle ale się nie udawało i odstawiłam do wiosny i bez tabletek się udało :-)
 
Ja karmilam moją dwojke po 8-9 miesiecy bo tyle chcialam i moje bąble nie mialy zadnych brzuszkowych problemow. Na diecie bylam przez jakies 2 tyg a potem probowalam wszystkiego. Przy corce jakdlam juz bigos kiedy miala 3 tygodnie. Nie duzo ale i tak kompletnie nic jej nie bylo. Chociaz moim zdaniem to co jemy ma wplyw na bole brzuszkow naszych dzieci ale to faktycznoe wynika z niedojrzalosci ich ukladow pokarmowych. Nie ktore są dojrzalsze a niektore mniej. Przy synku z kolei musialam uwazac na niektore produkty ale to ze wzgledu na alergie. Teraz tez bede kp ale nie wiem jeszcze ile.
 
Ja nie biore typowych tabletek dla ciezarnych tylko kwas foliowy 5 mg, 2xwit d, jod, prenatal dha. Na czczo jeszcze euthyrox. Mam takie pudelko/sorter na tabletki jak moi dziadkowie. Bez tego ani rusz.
 
Nianiusia jak karmiłam 8,5 miesiąca i dzien odstawienia uwazam za cudowny.

Miadziula zespół popunkcyjny występuje czasem po cesarce od nakłucia lędźwiowego. Wtedy ciśnienie śródczaszkowe rozsadza głowę. Ból jest nie do wytrzymania i co ciekawe, ustępuje w pozycji leżącej. U mnie trwał tydzień ale później jest się osłabionym i troszeczkę otumanionym.
 
Madziula brałam clo + pregnyl+ duphaston, to był 4 cykl ostatni jakby się nie udało to musiałabym przewe zrobić bo mogłoby dojść do przestymulowania. Test robiłam przekonaniem ze pewnie znowu nic nie wyjdzie a tu taka niespodzianka
 
reklama
PerseaNigra slyszalam o tym zjawisku ale nie wiedzialam, ze to sie tak nazywa. Nigdy nie mialam cesarki ale wspolczuje kobietom, ktore po niej sie tak męczą. :(
A chcesz teraz karmic? Czemu tak uwazasz, meczylo Cie to?
 
Do góry