reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
O juz mi sie przypomnialo co mialam jeszcze napisac. Gdy bylam w ciąży w szpitalu chwile leżała ze mna młoda dziewczyna 24lata i powiedziala, ze bedzie miala 4 cc ! Pierwsze dziecko urodzila majac chyba 18 lat. Mówiła, że juz przy trzeciej cc miala troche niebezpiecznie i wlasnie, że jej sugerowali by sobie podwiazala jajowody.
 
reklama
Doczytałam. .. uff ile tego było a tylko kilka godzin mnie nie było.

Po przyjmowała zaproszenie. Co widziałam bo tyle tego było a ja tylko z telefonu teraz. Jutro ogarnę resztę ...

Tola dzięki za tematy na zamkniętym ... za chiny nie mogłam tego znaleźć jak to zrobić ;)

Madziorek30 padłam .... biedaczek mamusia siusiu ka mu przytrzasnela. ... ;)

Przypomniało mi się jak mój uczył się jeździć na rowerze, i hamując zeskoczyl i jajka o ramę obil .... zdziwiony to mnie dlaczego mamusiu tak boli a ja głupia wyrodna matka się śmiałam z dziecka :/

2 godz na zebraniu rady rodziców spędziłam o którym dowiedziałam się 20 min przed rozpoczęciem :/ i jeszcze takie nudy ....


Patka ja też tylko przeziernosc u mojej gin
 
Do góry