reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
@Ann_ niestety niektóre żmijki ode mnie z pracy wiedza pod jakim nickiem bywam na forach więc to im wystarczy .... jak teraz to żmije czytacie to mama Was głęboko w d**** !!!! :D:D

@papciarkowa jedź i czekamy na dobre wieści !!! ja nie miałam żadnych objawów przy ciąży obumarłej
 
Dziewczyny jade zaraz od szpitala powiedzcie mi czy obumarła ciąża daje normalne objawy ciąży zdrowej?
Od wczoraj boli mnie brzuch ani nospa ani podwojna lutka nie pomogly i pojawila sie wczoraj krew. Siedze i rycze dzwonilam do ginki pow ze mam szybko przyjechac bo gdyby bylo samo krwawienie to spoko ale ten ból brzucha może wróżyć że ciaża nie żyje.
Kochana spokojnie na pewno sa szanse. Ja przy obumarlej ciazy nie mialam zadnych kompletnie objawow od samego poczatku. Bedzie dobrze:*
 
@papciarkowa - jak masz możliwość to jedź jak najszybciej, od nerwów tylko bardziej Cię będzie brzuch bolał. Ja trafiłam na samym początku ciąży do szpitala z okropnym bólem brzucha i byłam pewna że poronie a okazało się że miałam jelita zapchane....
 
Cześć dziewczyny, u mnie też piękna pogoda dziś, niestety tak mi sie nic nie chce że najchętniej przeleżała bym cały dzień. A co do teściowej ja nie moge narzekać choć mieszka jakieś 3 km od nas :-) zobaczymy czy niezaczne nażekać jak urodzi się maleństwo
 
Weryfikacja hmmm zdjecie brzusia z napisanym nickiem haha nikt sie nie ukryje:p bo brzuski juz mamy, jak ma byc nick to z neta nikt nie sciagnie zdjecia: D i bedzie mamy Cie!
 
reklama
Hello


Ja też jestem za zamkniętym chodzby na zdjęcia żebyśmy się mogły chociaż widzieć :-) U mnie coraz gorzej przeziębienie mnie pokonuje gardło tak strasznie mnie boli ze ledwo żyje całą noc nie spałam tak sie źle czułam :-( Bralyscie może antybiotyk w 1 trymestrze bo lekarz mi chciał przepisać dzisiaj idę do ginekologa poradzę się co robić bo jestem załamana - cały rok chodze zdrowa jak rybka a w ciazy muszę być chora :-(



Ruda sliczny kolorek włosków chociaż ja kocham rudy bo sama jestem naturalnym rudzielcem :-)



Cdn dziecko wzywa :-)
 
Do góry