reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

New mom tylko okulista i neurolog to zupelnie inne specjalizacje. Pediatra ma tylko wiedzę ogólną tym bym sie nie sugerowała. Myślę, że dziecko jest zdrowe, ale ja na twoim miejscu bym to skonsultowala z innym neurologiem. Jak młoda miała 5 tyg bylismy u rehabilitantki która stwierdziła, że młoda ma obniżone napięcie, chore serce i że jest niedozywiona. Jeszcze tego samego dnia odwiedzilam lekarzy którzy wykluczyli te dolegliwości, po tyg spotkalam sie z innym rehabilitantem który też podważyl tamtwj diagnoze. Wolalam skonsultowac by wiedziec, że niczego nie przeoczylam. Zrobisz jak uwazasz i też myślę, że tamten to.konowal, ale jestem panikara i wolę być wszystkiego pewna :)
 
reklama
NewMom a mi sie wydaje ze lepiej nadgorliwy lekarz który wszystko sprawdzi po 5 razy i utwierdzi w przekonaniu ze wszystko jest dobrze, niż taki który oleje sytulacji i nie będzie szukał przyczyny.

Przecież takie badania genetyczne to jedno pobranie krwi a spokój do końca życia :)

Co do szczepień u nas 5w1 i córcia rownież nie choruje wiec byłabym skłonna twierdzić ze to nie cud nie szczepienia... ale każdy ma swój rozum i postępuje jak uważa za słuszne.
 
Hej dziewczyny :) nie wiem czy któraś z was już myśli o kolejnym dziecku, ale ja planuję zacząć starania od nowego roku. Tak dopytuje na różnych forach o to, ale ciekawią mnie wasze opinie. Karmię mojego rocznika jeszcze ciągle, nie zapowiada się też że sam się od tego cyca odessie :p dlatego zastanawiam się czy próbować go przed staraniami odstawiać czy dać spokój i robić swoje a on niech dalej doi. Czytałam że około 20tc smak mleka się zmienia i dziecko wtedy często przestaje chcieć go jeść. Co o tym myślicie, co byście radziły?
 
Z tego ci pamiętam aneok zaszla w ciążę karmiac mala. Ale nie pamiętam w którym miesiącu ciąży skończyly kp

[emoji173]Krystian 20-11-2008 [emoji65]
[emoji173]Mikołaj 16-10-2016 [emoji64]
 
Hej. Ja skonczyłam karmić gdzieś w 4/5 miesiacu. Chcialam Mala odstawic bo musialam brac duphaston. Ale tez akurat jakos trafilysmy w ten dobry czas ze bez wiekszej tragedii sie odstawila. Wydaje mi sie ze 16tydzien to byl.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
10miesiecy chyba miała. Dla mnie to był ciężki okres, bo wydawało mi się że jest taka maleńka i nie chciałam jej odcyckować. Ale dla niej to była kwestia jednej nocy tak naprawde.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniok ale to Ty zaszłaś w ciążę teraz drugi raz? Jak Mała miała 4 miesiące? Czy ja coś źle czytam[emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie. Ja mam troje dzieci. I jak moja druga córka miała 6 miesięcy i karmiłam ją piersią zaszłam w 3cią ciąze i karmiłam dalej :) Między dziewczynkami mam 15miesięcy różnicy.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aaa to wszystko jasne[emoji4] a wrócił już wtedy Tobie okres? Czy zaszłaś przed pierwszym?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry