reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Wiktorka, witaj w klubie. U mnie też masakra od rana. Dobrze, że zaraz weekend, bo jeszcze kilka dni w domu tylko z małą i zwariuję. Już nawet zęby myję z nią na rękach bo inaczej płacz na maksa :(:(:(

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymaj sie dzielnie Tekila:)

Dacie rade dziewczyny bedzie coraz lepiej:)

A ja to chyba jedna z ostatnich tutaj w ciazy:) mały sie nie spieszy, a ja czuje sie coraz lepiej zamiast coraz gorzej, tylko ludzie mnie denerwują milion tel. mam dziennie czy to juz!
 
Trzymaj sie dzielnie Tekila:)

Dacie rade dziewczyny bedzie coraz lepiej:)

A ja to chyba jedna z ostatnich tutaj w ciazy:) mały sie nie spieszy, a ja czuje sie coraz lepiej zamiast coraz gorzej, tylko ludzie mnie denerwują milion tel. mam dziennie czy to juz!


Jeszcze ja jestem [emoji4] Młodemu tez się nie sieszy

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie myslalam, ze to kiedys powiem ale zazdroszcze wam. Chcialabym ją czasami do brzucha wsadzic. Wiola co z tymi naszymi dziewuchami ?!
Ja to myślę, że moją te odparzenia troche bolą czy swedza. Zasypalam pudrem i faktycznie jakby lepiej. Odstawilam pieluszki daddy nie wiem czy to one nie są przyczyną.
 
Wiktorka ja stosowałam sudo i bepanthen właśnie. Pomagało, ale no nie każdemu musi. Jest taka maść w nazwie podobna do tormentiolu, ale bez kwasu borowego i podobno super działa. A jak mi się młoda kiedyś mocno odparzyła, to dosłownie cały dzień bez pieluchy spędziła.
A i pampersy mogą być przyczyną. Niektóre dzieci tak reagują.

Tekila mogli by poczekać... skoro wszystko jest w porządku. A tak to możesz i 3 dni rodzic na oksy i skończy się cc. Ja bym się je zgodziła :/
Czy ktg im się nie podobało ?

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez nie rozumiem po co ja tak męczą:( ale widocznie maja jakies powody... Mam nadzieje ze urodzi juz dzisiaj :)
Ja mam sie zgłosić na masaż szyjki dzisiaj do mojej położnej:( juz mnie boli...
 
U nas nie ma na co zgonić, po mału zaczynam się godzić z faktem, że trafił mi się taki marudny egzemplarz. Liczę na to, że z czasem jej minie.
W weekend ewidentnie bolał ją brzuszek, ale dziś brzuszek miękki, nie pręży się, kupy robi bez wysiłku, więc ewidentnie foch :) Właśnie byłam z nią i psem na długim spacerze, więc chociaż sobie w wózku pospała a ja odpoczęłam.
A swoją drogą dziewczyny muszę powiedzieć, że wkurza mnie zganianie złego samopoczucia małej na kp. Bo na pewno płacze bo ja nie trzymam diety, a na pewno coś zjadłam itp. Moja teściowa nawet poradziła, żebym spróbowała dać jej mm z marszu i zobaczyła co będzie, a dla mnie to ostatnia rzecz której spróbuję, skoro mogę karmić i mała pięknie rośnie. Czy naprawdę dzieci na mm nie płaczą i nie bolą ich brzuszki? :[

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry