reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Dzięki dziewczyny za radę, no lekarz pozostawia wiele do życzenia.... Dzisiaj i tak jadę na ktg, ale w szpitalu bardziej liczę na to usg, bo to mnie najbardziej martwi, czy dzieciątko na pewno ma tam wszystko...
 
reklama
Kamila, podziwiam cię, że dajesz radę z dwójką maluchów, w ogóle sobie tego nie wyobrażam! Mój mąż zawsze marzył o bliźniętach a po tygodniu z małą stwierdził, że to wielkie szczęście, że jednak ona jest jedna :)
My też śpimy w czwórkę z psem jak bierzemy małą do siebie ;) Mój pies w ogóle trochę się boi małej, szczególnie jak ona płacze to on się ewakuuje i idzie do siebie. Mam nadzieję, że się przyzwyczai i że jeszcze będą szaleć razem :)
Dziewczyny czekające na maluszki już za długo - trzymam kciuki, żeby szybko się zaczęło!

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A moja po nocnej dyskotece narazie spi... Też sie zlamalam o 7 i ja wzielam do lóżka to pospalam chociaz godzinke.


a nie boicie się ze jak spicie z taka kruszynka to ja niechcący zgnieciecie, ja przez to ostatnio nie mogłam zasnąć bo wkręciłam sobie film ze obróciłam się na bok i rozgniatam małemu główkę :nerd:
 
Do góry