reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
To ja też poproszę. Paulina 28, termin 5.10.2015

Dalej mi coś z tym suwaczkiem nie wychodzi, za każdym razem muszę ręcznie dodawać a nie zawsze mi się chce :p
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki,

u mnie bez zmian, leżę i zdycham już 7 dzień...kiedy to się skończy...jjuż widę że jest gorzej niż przy pierwszym dziecku...ale cóż trzeba przecierpieć. Zamówiłam sobie japońskie pierożki z krewetkmi i porem może postawią mnie na nogi :cool: z tym jedzeniem to u mnie masakra, na wszystko mnie odrzuca....nawet jak coś w tv gotują....

Ja już po badaniach wszystko w normie tylko w moczu coś nie tak??? Jutro będę u gina to zobaczy co i jak. No i liczę że mi coś poradzi na te dolegliwości bo nie da rady tak funkcjonować... Robota w firmie leży bo mąż też był chory a jak ja mam jechać na spotkanie i gadać jak nad kiblem ślęczę.....nawet z wami nie mam siły pisać:growl:

Ciekawa jestem kiedy minie....opaska przez 3 dni nic nie zmieniła......



Mam pytanie czy ktoras z was miała operacje żylaków a potem była w ciąży?

Ja miałam przed i po ciąży musiałam robić znowu pomimo profilaktyki, pończoch itp... :(

Podaję dane do listy

Lena 38 lat
termin na 12 pażdziernika
dzieci Franek 8 at i 11 miesięcy
pierwsze usg 12 lutego
kolejne usg 26 lutego
beta 5 lutego -324,1 U/l
 
Ojejkuuuu juz 3 raz pisze bo zasiegu nie mam.
Tez poprosze o dopiske. Berenika 27 lat, termin 2.10.15, pierwsza dzidzia.
Ostatnie usg 24.02
Ciezko z tymi mdlosciami caly dzien tez nie mogę normalnie pracowac ;< zaczelam narazie brac prevomit 4mama zobaczymy
Tez wszystkie zapachy mnie draznia.
Ktory krem na rozstepy najlepszy?
Powodzenia na wizycie dziewczyny mega wzruszen przy sluchaniu serduszka!
 
Buba ja jestem rok po operacji :/ pol roku nosilam ponczoche i od tyg znowu zaczelam z nadzieja że to pomoże. Boje sie tylko czy to nie za szybko ta ciąża :( czyvtam w nodze wszystki doszło do siebie
Ot taka schiza moja dzisiejsza ;)
 
reklama
Do góry