reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Gnagna- a czemu nie jestes gotowa na cc? Psychicznie czy chodzi o jakieś przygotowania dla maleństwa?
Nie bój żaby, będziemy Ci tu mocno kibicować! :)

Ja próbuje spac, ale z tego podekscytowania zasnąć nie moge:) leżę na podkładzie żeby w razie czego nie zalać materaca ale to dziadostwo jest okropne! Nie dość ze sie dupsko poci to jeszcze sie ślizga (obojętnie czy pod prześcieradłem czy nad) ! Ehh
 
reklama
Nie spodziewalam sie tak szybkiego terminu. Rzeczy dla dziecka mam wlasciwie gotowe. Wspomnienie cc to jednak dla mnie trauma. Czy sa dziewczyny, ktore mialy teraz cc w ogolnym znieczuleniu? Mialyscie lewatywe przed?
 
Dziewczyny juz śpią... Było troche cesarek to moze któraś miała takie znieczulenie to Ci pomoże...
Ja zmieniłam boczek z prawego na lewy i boli jeszcze bardziej:(

Spokojnej nocy
 
Marrika - oj, dzisiaj u nas był wrzask nad wrzaski. Jeśli masz rację, że to przez pełnię, to bym miała chociaż jakieś wytłumaczenie.

Garmelka - trzymam kciuki, bo chyba u Ciebie bardzo blisko :)
 
Mam takie szybkie pytanko co lepsze pileucha flanelowa z cerata czy frotta z ceratą?Musze kupic taki podkład tylko nie wiem co lepsze.Frote kiedys miałąm,taka gruba była fajna, a jak jakosc tych flaneli z cerata?? Ma któras??
PIELUCHO CERATKA FLANELOWA PIELUCHA PODKŁAD 50x120 (4606775871) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ja mam takie, siostra mi poleciła. Jej młodsza córka do tej pory śpi na takiej aby w razie co nie pomoczyć łóżka.
Nie wiem do czego to ma być, ja mam zamiar korzystać z nich do wózka i jako przebierak na spacerku itp. Do łóżeczka mam prześcieradła nieprzemakalne takie z podkładem, płaciłam za nie po 15 złoty więc taniutko a są wygodniejsze bo się nie ściągają bo mają gumy.

Garmelka witaj w klubie, ja tak mam jak ty już od niedzieli (same skurcze mam od dwóch tygodni, dlatego w szpitalu wylądowałam) i nawet pełnia nie pomaga w rozkreceniu. Ledwo chodzę po domu. Z mieszkania to nie wychodzę bo się boję. Czopu nie widziałam, wody nie odchodzą, brzuch opadł strasznie i mały jest bardzo nisko, ciśnie mnie w klementynę niesamowicie, boli całe podbrzusze. Mam skurcze, czasem bardzo mocne i wraz z nimi promienieje mi ból od głowy w dół po kręgosłupie, wtedy też robi mi się niedobrze.

Jutro jest mój terminowy dzień i mam wizytę. Ciekawe co tam ginek wymyśli. Powiedział ostatnio żebym się nastawiła na dłuższą wizytę bo będziemy robić wszystko co się da. USG, KTG itp. Śmiał się że przebada mnie od a do z, calutką z góry do dołu.
 
Ostatnia edycja:
Gnagna ja miałam w ogólnym ale oczywiście na lewatywe nie było czasu. I w 2 dobie po ciociu żałowałam strasznie że mi nie zrobili bo pół dnia na toalecie przepłakałam próbując się załatwić :-/ także można powiedzieć polecam lewatywe ;-)

U nas czuwanie. Ja że starsza śpię i kontroluje temp bo jej powyżej 39st już narasta. M z młodszą. Na szczęście śpi dzisiaj nawet nawet. Dopiero 2gi raz się obudziła.
 
Gnagna dlaczego będziesz miała na ogólnym?ją miałam w kręgosłup ale mimo tego że rano zrobiłam 2ke to i tak wylądowałam w pokoju zwierzeń na lewatywe;-)
Moja spala od 8 do 24,zjadła i dopiero teraz wstałauna cyce;-)
 
Garmelka ja jeszcze przed porodem ale w ostatni weekend miałam silne bóle-szczególnie w nocy- spać mi nie dawały, w dzień też pobolewalo... jak na okres, i w krzyżu i w pachwinach, naprawdę masakra i byłam u gin we wtorek i powiedziała że wszystko ładnie przygotowane do porodu:) rozwarcie na 2-3cm, szyjka trzyma ale na słowo honoru.
Więc może i u Ciebie będzie podobnie:)
Kazała mi zwiększyć luteine bo to jeszcze się 37tydzień nie skończył więc jakby się wszystko zatrzymało teraz, ale jutro odstawiam więc zobaczmy:)
 
reklama
dzień dobry,
u nas nocka fajna, nawet sie wyspałam, za to wieczorem trochę popłakała ale to chyba kupka szla :)

Mati poszedł już dzisiaj do przedszkola to bedzie mi troche łatwiej, jakoś cięzko mi jeszcze ogarnąć dwójkę dzieci

Marrika, jak starszej pociechy zdrówko?

Garmelka, gdzie jesteś? Rodzisz?
 
Do góry