reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

gnagna ja dalej szukałam na olx.pl ogłoszeń ale tym razem na tyle blisko żeby pojechać i zobaczyć;) I trafiło się 35km od nas - chcieli za niego 650zł ale znegocjowałam na 500zł przy czym spacerówka była nieużywana bo chyba ta kobietka się przeliczyła i mówiła że ma inną spacerówkę upatrzoną ale my mamy pod schodami piwnicę (a ogólnie mamy 2 piwnice) to mam gdzie trzymać wózek, nie będę go wnosić na 4 piętro:) Właśnie pytałam odnośnie tego spawu na stelażu i mam dzwonić to wyślą kuriera (taka opcja jest bo ci ludzie kupowali go w smyku i jest gwarancja door-to-door i to 24 miesiące, w nieautoryzowanych salonach sprzedaży gwarancja jest tylko 12 miesięcy) a wiem że w takiej sytuacji wymieniają stelaż na nowy:) Czyli udało nam się z tym wózkiem bo mamy gwarancję do grudnia 2015 roku (tej babki co nam sprzedawała koleżanka pracuje w smyku i kartę gwarancyjną podbiła jej z późniejszą datą:))
Powiem Ci że ja osobiście jestem zachwycona jego funkcjonalnością i regulacją zawieszenia:) Lekko się prowadzi i właśnie szukałam wózka z taką tapicerką a'la lnianą bo raz że mniej się brudzi to grubsza jest:)

Cholera przytyłam już 10kg:( Ale jak mój mężuś życzy sobie placki ziemniaczane i inne takie to jak mam nie tyć. Zrobiłam sobie surówkę i będę wcinać, na zdrowie mi to wyjdzie i może przestanę tyć w takim tempie:/ Chociaż pewnie taka moja uroda bo z młodym też tak tyłam:(
 
reklama
Wawka podoba mi sie michalina,ale u nas od poczatku ciąży była Karolina;-) i Karoliną zostanie i chyba do Agaty bedzie pasowac no nie?
Karolina i Agata.

Mojego chrzesnego córka to Karolina,ja problemu nie widze bo ani sie czesto nie widujemy ani nic.Moja Aga chciał Natalie ale Natalia to moje siostra wiec to juz raczej odpada samo z siebie.
 
Śliczne imiona ..u nas w rodzinie dominuje Ania;). Jesli bedzie córa to chcę zmienić na Hanie ale nie wiem czy przeforsuje to imię ;-(natomiast chlopczyk będzie Jasiu . Podoba sie mi też Julia ..Julinka ale u nas w okolicy same Julki , Amelki, Lenki...
 
Pscółka, Domka: nie miałam problemu z wyborem imienia jeśli jest w rodzinie do czasu, aż pewna osoba chciała nam wybrać imię dla naszego pierwszego dziecka. Chciała, byśmy dali imię po jej mamie. I postanowiła, że nikt nie będzie mi się wtrącał w wybór imienia i daliśmy neutralne i przy drugim też będzie neutralne.
 
Ostatnia edycja:
Wawka mi sie podoba Nina i wydaje mi sie ze pasuje do Michalinki. Ale pamietajze imie wybieraja rodzice. Nie daj sie zbalamucic innym. Szczerze to bardzo irytuja mnie komentarze osob postronnych ze brzydkie iimie, dzieciak bedzie sie wstydzic itp. Moj brat dal synowi na imie Benedykt i na poczatku ciezko bylo sie przyzwyczaic. Ja wole malo spotykane imiona ale to byla dla mnie przeginka. Oczywiscie nigdy tego glosno nie powiedzialam aby ich nie urazic a jak ktos komentowal to bronilam. Teraz maly w styczniu skonczyl rok i jak sie na niego patrzy to taki Benek lata wszedzie go pelno i zadne inne imie do niego nie pasuje.
 
Lucus: oj Nina to chodzi za mną najbardziej, ale takie trochę krótkie przy Michalinie :-D Na szczęście jest jeszcze czas na namysły :tak:
 
Pisałyście o HM-ie, to się podzielę radością z zakupów ;-):
DSC_4538.jpg
Tyle, że bardzo było przebrane. W jednym H&M prawie w ogóle nic nie było w zeszłym tygodniu, a tu już przebrane i raczej większe rozmiary na wieszaku za 10 zł. 68 był najmniejszy z wyprzedaży.
Ale była też chyba nowa promocja 3 za 2 (za 40 zł kupiliśmy jasne
szare spodenki, ciemne szare spodenki i fioletową bluzkę). Komplecik bluza szara + czarne spodenki za 30 zł. A niebieska bluzka 20 zł. No niestety za 10 zł były bardzo przebrane i w rozmiarach od 80.

A to z Pepco, z kosza wyprzedażowego. Łącznie 45 zł
:tak::
DSC_4531.jpg
 

Załączniki

  • DSC_4538.jpg
    DSC_4538.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 38
  • DSC_4531.jpg
    DSC_4531.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 44
Super ciuszki.
Ja też dziś troszkę kupilam rzeczy dla małego, tyle ze w lumpku. Dałam niecałe 20 zl. Jeszcze do tego parę jasnych body i pol śpiochy ale już sa w pralce
 

Załączniki

  • 1403611712141.jpg
    1403611712141.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Do góry