reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Marrika na pewno siostry synek miałby min 4500g jakby urodził się w 40 tyg. U mnie Oliwia miała wage przed porodem na usg ok 3000g, a urodziła się z wagą 3590g.
 
reklama
Laski, a powiedzcie mi, które już mają kupione łóżeczka - albo na kiedy planujecie? Bo ja powiedziałam szwagierce że kupiłam kilka bodziaków i była bardzo zaskoczona, że tak wcześnie... ;/
Ja chciałabym maksymalnie do końca sierpnia mieć wszystko gotowe, a Wy?
 
Garmelka to jest każdego indywidualna sprawa. Ja prawie wszystko mam po córce. Kupiłam tylko fotelik bo trafiła mi się świetną okazja.ta reszta zakupów zostawiam sobie na sierpień, chcę tak w połowie września być gotowa bo mam nadzieję że doktor mi cc zrobi troszkę wcześniej ;-)
 
Cześć dziewczyny.

Ja mam dużo rzeczy kupionych i dokupuję jak trafi się jakaś promocja. Czekam jeszcze tylko na wiadomości kto mieszka w moim brzuszku i będę szaleć z zakupami.

No i remont, trafiłam na super wyprzedaż, kupiliśmy już wszystko: panele do wszystkich pokoi po 15,87 za m2

panel-podlogowy-laminowany-dab-piastowski-klf-promo,big.jpg


farbę beżową i tapetę do pokoju maluszka itp.

$%28KGrHqFHJEIFJ%21yco4MVBSRDzwN4fQ%7E%7E60_35.JPG


i jeszcze przy okazji na dziale paneli była karteczka z wyprzedażą drzwi i poszalałam, kupiliśmy drzwi do wszystkich pokoi i łazienki przecenione z 440 na 50 zł. Głupi to ma szczęście :-D ha ha ha.

DRZWI OKLEINOWANE VIKING - Voster
 
Ostatnia edycja:
Wiecie co...
Właśnie obejrzałam poród sn na youtubie... ja pierdziele... :( chyba źle zobiłam ze to włączyłam...

Pierwiastki oglądałyście? Bo mamusie już obecne pewnie wiedzą czego się spodziewać...
 
Ja bylam przy dwoch porodach moich siostr, a ich porody do najlatwiejszych nie nalezaly wiec wiem teoretycznie czego mam sie spodziewac. Jednak mysle ze mimo to praktyka mnie zaskoczy.
 
reklama
Do góry