reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

A ja tym razem nie mam póki co żadnych objawów (no, ze dwa razy zrobiło mi się słabo). Trochę mnie to zastanawia, bo poprzednio i w pierwszej i w drugiej ciąży miałam mdłości. W pierwszej pewnego dnia mi przeszło, a zaraz potem poroniłam. Natomiast w ciąży z córką wymiotowałam strasznie i to z 4 msc. Bardzo mnie ta ciąża wymęczyła.
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży (raczej spontanicznej) szykował się na okres jak na wojnę tak mnie bolał brzuch i się nie doczekam... Tym razem dzieciątko było mocno planowane, więc jak się miesiączka spóźniała wiedziałam, że chyba się udało :)))
 
A powiedzcie poza kwasem foliowym bierzecie coś jeszcze same na własną rękę, możecie polecić jakieś zestawy witamin, czy raczej nic?
 
Ja też mam 6 latke juz w domu. W ciąży z nią prawie od poczatku miałam mdłości ale poza kwasem foliowym i witaminami nie brałam nic. Teraz chyba ze względu na poprzednie poronienie dostałam odrazu luteine. I powiem wam że dopóki jej nie brałam to czułam się całkiem całkiem a po tej luteinie bezsenność i nasilone mdłości :-S którąś z was tak miała?
 
Cześć!
Zazdroszczę tym z Was, które nie maja dolegliwości...Ja z dnia na dzień czuję się coraz gorzej. Gdyby nie ogrom szczęścia, że się udało chyba bym leżała i wyła:)
Ja z witamin biorę femibion.
W pierwszej ciąży brałam luteinę i inne specyfiki i rzeczywiście po luteinie czułam sie taka "zamulona" z tym, ze ja ogólnie po jakichkolwiek lekach nie za dobrze się czuję.
W tej ciąży, odpukać, nie biorę nic oprócz witaminek:)
 
Ja w poprzedniej ciąży z witamin brałam PregnaPlus. Teraz nic nie biorę, tylko kwas foliowy. O witaminy spytam na następnej wizycie.

Jest taki pogląd, że kobiety, które brały witaminy w ciąży rodzą większe dzieci. Moja córka jak na dziewczynkę była dośc duża, choć blisko przeciętnej.
 
zauważyłam dziś w południe na papierze lekkie plamienie brązowawe, jest bardzo skąpe i tylko widoczne na papierze wizytę z ginekologiem mam dopiero 10 lutego, a w poniedziałek z lekarzem rodzinnym, mam nadzieję że da mi luteinę i że będzie dobrze.
 
A ja na odwrotnie kawe ostatnio pilam bo senna bylam w ciagu dnia a ze pracuje prawie codziennnie w roznych godzinach to nie moge spac:no:. Zachcianek nie mam ale mysle ze to za wczesnie. podbrzusze mnie boli i to czesto takie klucia mam, tez tak macie? zaczelam mowic do brzucha na dzien dobry i dobranoc ale po kryjomu zeby nic nikt ie slyszal.
 
reklama
Ja też mam kłucia ale nie mocne, póki co mdłości nie mam moja siostra ich nie miała może mnie też ominą, zresztą przecież dla naszych fasolek przetrwamy wszystko:-)
 
Do góry