reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

marrika29 a w ktorym tygodniu jestes?
Ja wizyte mam na poniedzialek po ostatnim poronieniu wole sie zabezpieczyc i pojsc wczesiej. Staralisy sie rok Pani doktor powiedziala ze jak do pazdziernika nie zajdę to am przyjsc ale sie balam wiec ide teraz z 2 kreseczkami.
 
reklama
Witam serdecznie i ja dołączam do was tylko, że narazie tylko po testach jestem bo tutaj we Francji troszkę trzeba czekać na wizytę. Jestem bardzo przejęta to moja pierwsza ciąża i starania dość długie bo ponad 1,5 roku. Udało się po clostilbegyt test pokazał plusik teraz wizyta w pon u lekarza rodzinnego, mam nadzieję, że da na hcg i i że szczęśliwie przetrwamy razem na forum te 9 miesięcy.
 
Dzisiaj ide na impreze gdzie sa wszyscy moi wspolpracownicy i szefowa...musze Wymyslic powod czemu nie pije. Jakies podpowiedzi?
 
Witaj annam03 moja koleżanka jak byla w ciąży na początku tez kłamała, używając argumentów, że miała silną wysypkę alergiczną i wzięła leki a przy nich nie wolno pić alkoholu, bo potęguje działanie alergiczne, jednak mówi że najlepiej powiedzieć, ze sie ma problem z żyłami i krwią i dostalas leki na rozcieńczenie wiadomo, ze alkohol rozcieńcza więc pić nie można w tym przypadku, można zwalić na gastro, albo powiedziec jesli masz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą, ze czekasz na ważny telefon i być może będziesz musiała jechać za kierownicą.
Udanego wieczoru.
 
Annam03 jestem w 5 tygodniu.
U mnie ze wszystkimi ciążami było tak za nie było problemu z zachodzeniem, zawsze po jednym cyklu starań byłam już w ciąży :-)
A ty Annam03 w którym tygodniu?
 
O, jak fajnie, że październik już na górze. Teraz można pododawać nowe wątki ;-)
 
marrika29 ja 4 tydzien ale zobaczymy co doktorowa powie. Na impreze nie poszlam bo jestem zmeczona ;p
 
A ja też ze Szczecina :) Jak tam dziewczyny się czujecie?? Mnie dokuczają bóle w podbrzuszu i lekkie mdłości :p W pierwszej ciąży (córcia prawie 6 lat) podobnie miałam -zapomniałam już jak to było...;)) Generalnie to czuje się jakby stado koni po mnie przeszło, kondycji zero, zadyszkę mam jak wejdę na pięterko, a raczej jestem wysportowanym człowiekiem ;) Trzeba jakoś to przetrwać! Jak to się mówi trzeba być twardym a nie "miętkim" ;))
 
reklama
Dorota.D. fajnie to ty już masz jakieś doświadczenie z ciążą, dla mnie wszystko jest nowe, ból piersi myślałam że to na miesiączkę jak zwykle, a jednak nie. Uwielbiam gruszki, a patrzeć na nie nie mogę. Dzień bez kawy to dzień stracony był dla mnie, a od tygodnia nawet jej nie ruszyłam:-):-)
 
Do góry