reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Madzia ładne łóżeczko, ja osobiście lubię białe mebelki, wiec w tym kolorze bym wybrała. Nadruk dodaje mu uroku. Cena może nie jest niska, ale za to zawiera dużo elementów, które pewnie i tak byś musiała dokupić, przynajmniej cześć ich na pewno.
 
A ja sie zastanawiam nad lozeczkiem turystycznym dwupoziomowym. sa na allegro zestawy z przewijakiem,moskitierka,nawet mozna takie lozeczko ustawic jako kolyske. Co myslicie o takim lozeczku
 
A ja sie zastanawiam nad lozeczkiem turystycznym dwupoziomowym. sa na allegro zestawy z przewijakiem,moskitierka,nawet mozna takie lozeczko ustawic jako kolyske. Co myslicie o takim lozeczku

My takie kupujemy. Podoba nam sie drewniane, ale duzo osob odradza,ze jak maluszek wiekszy wklada eaczki, nozki miedzy szczebelki mimo ochraniaczy i placz. Potem jak siedzi, wstaje ciahle łup i placz :-) wiadome zalezy od dziecka, ale zdecydowalismy sie na turystyczne?
 
I do tego chciała bym dokupić komodę,też mają do zestawu na tej aukcji ;)
Ja właśnie chce cały taki zestaw,żeby już większość elementów była.
Jutro jadę do markusi zobaczyć może będa mieć takie albo podobne to sobie porównam ;)
 
znajoma ma wlasnie takie podobne turystyczne i jest zadowolona. malutka ma 6 m-cy i lezy sobie jeszcze na tym wyzszym poziomie a kolyske wprost uwielbia no ale wiadomo zalezy od dziecka
 
reklama
Babina też ostatnio przeglądałam propozycje łóżeczek turystycznych, ale bardziej pod kątem zakupu do domu rodziców gdzie pewnie będę czasem nocować jak mojego A. gdzieś wywieje w świat. W pokoiku dzidzi raczej stawiam na klasykę. Napewno łóżeczko turystyczne jest fajną opcją jak ktoś chce zrobić kolorowy pokoik, bo można je dostać w bardzo szerokiej gamoe kolorystycznej.
 
Do góry