reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Sunovia - malego chustowala, moze nie bardzoo duzo , ale na spacery itp w lecie chodzilismy, potem na jesien /zime tez sie zdarzalo. Nie mial problemow z zasypianiem w lozeczku, czasem trzeba bylo z nim posiedzec, ale nigdy nie usypialam na rekach
 
reklama
Syla zaszczepiłam.Pediatra powidziałą ze nie ma przeciwskazn,jezeli jest zdrowa.
A to ze starszka choruje trudno,bo równie dobrze sasiad moze chorowac i tez bedziemy bac sie szczepic.
MAłą spłakała sie bardzo,Ale posmarowałm jej altacetem i jest lepiej.
mam podac paracetamol tawet jak bedzie marudzic.
A i wazy 5030g,klocek przez 2 tyg walneła 330g.ma 60cm

Agniecha mamy to samo,w nocy tak jakby katar,rano suche gile i tyle.

Marikka bedzie dobrze trzymam kciuki

Sunowia zdrówka dla córcie i wytrwałosci dla Ciebie;-)

Ja do spiworka bez rekawów dawałam aby body na długi rekaw

Ja głownie kp a nieraz dam koper albo wode,zeby krzykacza przytkac.
 
Agniecha, Sunovia, Syla - wysłałabym fluidy zdrowia, ale sama nie mogę dojść do formy ostatnio.

Justine - znalazłam ten filmik :) Jak odbijać niemowlaka? Odbijanie niemowlęcia nie musi być trudne. | tatapad.pl - YouTube
Może Kubuś nie łapie tak powietrza? U nas zdarza się, że chodzę z małym po mieszkaniu tak sobie (nie po jedzeniu) i z zaskoczenia mi beka ;)
Współczuję hałasów. Boję się jak nad nami zaczną się urządzać.

Ania - u nas takie najczęściej są po słodyczach, a gdy mlody dostawal espumisany, to bardzo czesto takie byly. A często taka się zdarza? W necie są "atlasy" kupek ;) i na takiej stronie wyczytałam, że może się zdarzać przy kp.

Marrika - kciuki za spokojny pobyt!

Czarna - no super nocka!

Przy 22 'C do tej pory przykrywalam Adiego kocykiem z Biedronki złożonym na pół do wysokości ok. pępka, a ubrany w sam pajac lub body z dł. rękawem i spodenki (te polspiochy).
Śpiworek wydawał mi się za ciepły, ale mały wcale jakiś zgrzany w nim nie jest. Mamy firmy Ceba, a oprocz tego Feretti z odpinanymi rękawami, ale on jest grubszy i tych rękawów nie będziemy używać. A jak ubierać, to nie wiem. Widziałam w necie kiedyś fajną tabelkę. Postaram się ją znaleźć później.

U nas dziwnie wyszło z kupką, bo za pierwszym strzałem poszła musztardowa idealna, a za drugim po paru minutach ciemna zielona spieniona. Dziwne, że tak się od siebie różniły. Pewno od bialej Milki (zjadlam nieduzo).
 
Uff, obie zasnely. Może wreszcie ją coś zjem.

Mąż zadzwonił, że wyganiaja go na urlop, bo ma zaległy, więc w przyszłym tyg będę już miała wsparcie.
 
Aga u nas też w nocy jej w nosie gra a w dzień nic nie słychać.


Moja znowu ładnie przybrała. 500g w 8dni :-o ale nadrabia niunia i to najważniejsze!
 
Domka, moja zezowala, ale już coraz mniej. To jest fizjologiczne i to chyba nawet przez kilka dobrych miesięcy, jeśli dobrze pamiętam.
 
reklama
Do góry