reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Asionek az sie poryczalam jak przeczytalam tekst o fajnej mamie. :eek: Wyjatkowo prawdziwy :tak:Apropo ryczenia, to wy tez dziewczyny macie ''latwa lze'' od porodu? Bo ja czasem potrafie sie wzruszyc z najblachszego powodu no na przyklad reklamy w tv o dzieciach czy cos..:szok:

hehe, mam to samo, ale chcialabym zeby przeszlo:-p

Asionek
, zajebisty tekst :tak: Na szczescie chyba znajduje metodę w tym szalenstwie;-)


Dzieki dziewczyny za info odnosnie chrztu i wyglada na to, ze u nas faktycznie skok. To dzieci przez pierwszy rok wlasciwie non stop sa marudami, bo ciagle trwa jakis skok :rofl2: A ten faktycznie moze trwac 6 tyg. Oszaleje w takim razie :laugh2:

A co do kremow na mroz polecam Nova Baza. Moja perdiatra bardzo zachwalała.
 
reklama
Dziewczyny nie zazdroszczę Wam problemów z dzieciaczkami. W końcu to marudzenie przejdzie i bedzie o wiele łatwiej.

Asionek popłakałam się ze śmiechu.

Byłam u lekarza i z samego badania i z lekarza jestem zadowolona. Na badaniu USG ukazał nam się mały bąbelek w macicy. I tu następuje pytanie "co to do jasnej cholery jest???" Być może jakiś sobie nieistotny pęcherzyk a być może... no właśnie. Na tym etapie lekarz nie był w stanie stwierdzić co to, mam poczekać do kolejnej miesiączki a jak jej nie dostane to zrobić test. Fajnie ???
Poza tym jak się okaże, że ten bąbelek to tylko bąbelek to proponuje mi założenie mireny.
 
Dziewczyny nie zazdroszczę Wam problemów z dzieciaczkami. W końcu to marudzenie przejdzie i bedzie o wiele łatwiej.

Asionek popłakałam się ze śmiechu.

Byłam u lekarza i z samego badania i z lekarza jestem zadowolona. Na badaniu USG ukazał nam się mały bąbelek w macicy. I tu następuje pytanie "co to do jasnej cholery jest???" Być może jakiś sobie nieistotny pęcherzyk a być może... no właśnie. Na tym etapie lekarz nie był w stanie stwierdzić co to, mam poczekać do kolejnej miesiączki a jak jej nie dostane to zrobić test. Fajnie ???
Poza tym jak się okaże, że ten bąbelek to tylko bąbelek to proponuje mi założenie mireny.

Jagmar, tzn ze mozesz byc w ciazy? Jest taka opcja?
 
Jest taka opcja z tym, że wydaje mi się bardzo mało prawdopodobna bo żadnej wpadki z ogumieniem nie zaliczyliśmy a poza tym byliśmy bardzo, bardzo ostrożni. No ale cóż wpadka to wpadka i takie są jej uroki. Zresztą za jakiś czas się okaże co i jak.
 
Jest taka opcja z tym, że wydaje mi się bardzo mało prawdopodobna bo żadnej wpadki z ogumieniem nie zaliczyliśmy a poza tym byliśmy bardzo, bardzo ostrożni. No ale cóż wpadka to wpadka i takie są jej uroki. Zresztą za jakiś czas się okaże co i jak.

o kurde...to trzymam kciuki.
Ja juz tez po jednym tescie, na szczescie negatywnym uffff
 
jagmar łohohoho to by bylo gdyby ciąża. A chcialabyś?

Asionek tekst niszczy! Nawet mój mąż się usmiał ;)

Laski fajne rajstopki sa w biedronce disneya za niecałe 9zł. Ja kupiłam Hani z kubusiem puchatkiem 68/74 rozmiar. To chyba dobra cena z tego co sie orientuję.
 
Dziewczyny pomocy!!!! kurde jak nie urok to sraczka..... dosłownie!!! w niedziele mąż był z mała na spacerku było chyba -8, ale była dobrze opatulona i jak wróciła to miała takie czerwone policzki myśłałam że to zniknie ale ma je takie czerwone do dzisiaj!!!! boże zejdzie to w ogóle??? może jej się odmroziły? co ja mam teraz z tym robić???

chyba musisz smarowac teraz jakims dobrze natluszczajacym kremem. jest taki nivea sos,nam pomaga w szczegolnych przypadkach. albo moze bambino? czy wlasnie oilatum czesto i grubo.
u nas ostatnio Szymonowi sie tak zrobilo,a byl nakremowany na mroz(bylo raptem 2 stopnie na mnusie) a on na polikach dostal takiej czerwonej,cieplej i szorstkiej skory. ja mu to ciagle kremuje czyms i schodzi po dniach.

Asionek az sie poryczalam jak przeczytalam tekst o fajnej mamie. :eek: Wyjatkowo prawdziwy :tak:Apropo ryczenia, to wy tez dziewczyny macie ''latwa lze'' od porodu? Bo ja czasem potrafie sie wzruszyc z najblachszego powodu no na przyklad reklamy w tv o dzieciach czy cos..:szok:

ja tak mam odkad pamietam :-D

Asionek dobry tekst :) trzeba zapsac :) ale sie ubawilam jak czytalam :-)

Jagmar, ooo podejrzewam,ze nie skaczesz z radosci? :p jakby nie bylo,bedzie dobrze :) ja caly czas nie mam @ od porodu i zwalam na karmienie :-D
 
Ewa a co trza zrobic zeby dostac cos z bobovity??
I mam pytanie laseczki jak ma wygladac podanie o przedłuzenie macierzynskiego? Miałam isc do Zusu ale taka pogoda ze nie moge sie nigdzie ruszyc;/

Poszukiwana Magda nie żyje. Matka: To był wypadek

widzialyscie?? az sie trzese :/

mam nadzieje,ze sie to nie potwierdzi jednak :( skcze po kanalach i na tvp info potwierdzja,a ale na tvn24 ani slowa.

właśnie mówią o tym na tvn24 to prawda - matko!




ja właśnie przeszukuje neta za kubkami do picia, bo wszystko wskazuje na to że wrócę szybciej do pracy - do nowej pracy;)
a młoda nie pije z butelki. Więc kupię butelkę kapka NUK FC ROSE & BLUE butelka kubek kapek 150 ml (2059044600) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. albo niekapka AVENT KUBEK niekapek treningowy 200 ml NOWY MODEL (2061850143) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. z tym żez tego niekapka ponoć można zdjąć zabezpieczenie i wtedy staje się kapkiem. wyczytałam że dzieci które nie chcą butelki najszybciej uczą się pić na kapkach (z tym że nauke należy zaczynać nie od mleka) a potem można przejść na niekapka, z tym że niekapek powoduje wady wymowy - ponoć.
a co wy o tym sądzicie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
gugula własnie miałam info umieszczać. Masakra! A dzisiaj mówili,że matka nie chciała się poddac badaniu wykrywaczem klamst w przeciwieństwie do ojca. Widac miała na sumieniu. I po co ta cala szopkę robiła. Biedne dzieciątko :-(
 
Do góry